Zyre me qera prane zones se Gardes ne Tirane (TRR-1118-24L)

ID TRR-1118-24L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 131 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Rugova

Zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron kushte moderne, shume prane hyrjes se Parkut Kombetar te Tiranes.

Zyra ka siperfaqe totale prej 131 m2 te organizuar ne 3 dhoma zyre, recepsion, korridor, 2 tualete dhe ballkon.

Ofron nje ambient komod  dhe te mbushur me drite natyrale.

Ngrohja dhe ftohja kryeht nepermjet sistemit qendror chiller te pajisur ne cdo dhome.

Ofrohet e mobiluar ose bosh ne varesi te preferencave tuaja.

Kjo prone eshte e pershtatshme per zyra te ndryshme, kompani, shoqate, organizate etj.

Pallati pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, prane zones se Bllokut, sheshit Nene Tereza dhe Qendres se Tiranes.

Cmimi: 1300 Euro/muaj perfshire taksat.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e kate
Me Qira 620-22D 1200 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Ambjent per zyra ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te nje pallat
Me Qira 314-39j 1200 €

Ambjent per zyra ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te nje pallati te ri, ne te ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 519-16L 1400 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Librit ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Donika Kastrioti.Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri pas
Me Qira 115-24r 1200 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Donika Kastrioti.Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri pas 2 kullave ...

Zyre per qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 616-22T 1200 €

Zyre per qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 4+1 per zyre me qera ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati t
Me Qira 513-15K 1200 €

Apartament 4+1 per zyre me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri, te ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.
Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallates
Me Qira 613-36 1180 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallatesh. Kulla ne te ...

Zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume pra
Me Qira 519-41L 1200 €

Zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Qendres ...