Magazinë 1000-2000 m2 Me Qira Tirane

Magazine me qera ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese, i paj
Me Qira 119-22S 2000 €

Magazine me qera ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese, i pajisur me ashensor,shume prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte ne te. Ka nje siperfaqe totale prej 1000 m2. Ambienti eshte i organizuar ne 2 ...

Magazine me qira ne rrugen Enriko Telini ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 1300 m2 e cila perfshin n
Me Qira 1121-9N 2210 €

Magazine me qira ne rrugen Enriko Telini ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 1300 m2 e cila perfshin nje hapesir te vetme. Lartesia e magazines eshte kater deri ne tete metra e larte. Mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme. Ka akses te lehte ne ...

Magazine me qira ne rrugen Konferenca e Pezes ne Tirane.
Ambienti ka nje siperfaqe prej 1200 m2 e n
Me Qira 721-17V 3000 €

Magazine me qira ne rrugen Konferenca e Pezes ne Tirane. Ambienti ka nje siperfaqe prej 1200 m2 e ndare ne 2 magazina me te vogla, ku lartesia ne mure eshte 3.5 metra dhe lartesia ne kulm eshte 5 metra. Magazina organizohet ne hapesira te medha me ...

Magazine me qira ne rrugen Limuthi ne Tirane.
Ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe larg zonave te banu
Me Qira 220-26H 1000 €

Magazine me qira ne rrugen Limuthi ne Tirane. Ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe larg zonave te banuara. Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 dhe eshte e organizuar ne dy ambiente dhe nje tualet. Ambienti ka nje lartesi prej 6 metrash muri dhe 9 metrash ...

Magazine me qera ne zonen Misto Mame ne Tirane.
Me ne siperfaqe totale prej 1200 m2 prona organizoh
Me Qira 1019-47T 1200 €

Magazine me qera ne zonen Misto Mame ne Tirane. Me ne siperfaqe totale prej 1200 m2 prona organizohet ne: kapanon me siperfaqe prej 500 m2 dhe ambient i jashtem me siperfaqe 700 m2. Ambienti eshte mjaft i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: ...

Magazine 3 kateshe me qera ne rrugen Myslym Keta tek Komuna e Dajtit.

Siperfaqja totale e hapesir
Me Qira 717-7K 1200 €

Magazine 3 kateshe me qera ne rrugen Myslym Keta tek Komuna e Dajtit. Siperfaqja totale e hapesires eshte 1500 m2 e shperndare ne 3 kate dhe nje kat nentoke. Siperfaqja organizohet ne 2 hapesira te medhaja te fortifikuara me kolona ndermjet, 1 ...

Magazine me qera ne Mezez, ne rrugen 7 Nentori ne Tirane.

Ka nje siperfaqe trualli prej 1500 m2,
Me Qira 419-56S 1600 €

Magazine me qera ne Mezez, ne rrugen 7 Nentori ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 1500 m2, ku siperfaqe ndertese jane 900 m2 dhe oborr ne pjesen perpara prej 500 m2. Magazina organizohet ne nje ambient te hapur dhe ka nje lartesi prej 4.70 m. ...

Magazine me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Magazina ka nje siperfaqe prej 1200 m2 e shpernd
Me Qira 518-40d 4500 €

Magazine me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Magazina ka nje siperfaqe prej 1200 m2 e shperndare ne dy kate. Kati i pare ka siperfaqe 700 m2 dhe organizohet ne dy ambiente te medha dhe dy tualete. Kati i dyte eshte 500 m2 dhe eshte i ...

Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres km 0.

Magazina ka nje siperfaqe rreth 2000 m2 te ci
Me Qira 817-23K 4000 €

Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres km 0. Magazina ka nje siperfaqe rreth 2000 m2 te cilat mund organizohen lehtesisht sipas deshires. Ambienti ka nje pozicionim te favorshem duke u ndodhur buze rruges dytesore te autostrades duke ...

Magazine me qera ne autostraden Durres – Tirane.
Pozicionohet buze autostrades kryesore dhe n
Me Qira 716-37b 2500 €

Magazine me qera ne autostraden Durres – Tirane. Pozicionohet buze autostrades kryesore dhe ndertimi eshte cilesor dhe i sapoperfunduar. Ndertesa eshte e perbere nga dy godina te ngjitura me njera-tjetren, ku njera sherben per show room me pamje ...

Magazine me qera ne rrugen e Limuthit ne Tirane.
Pozicionohet buze rruge kryesore ne nje bllok maga
Me Qira 416-16b 1500 €

Magazine me qera ne rrugen e Limuthit ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore ne nje bllok magazinash ne mes te zones se Vores dhe Kasharit. Magazina ka siperfaqe prej 1100 m2 dhe brenda saj perfshihen zyra rreth 200 m2, 2 tualete dhe pjesa tjeter ...

Magazine me qera prane City Park ne Tirane. Godina shtrihet ne nje truall prej 1400 m2, ku secili ka
Me Qira 1213-16 4000 €

Magazine me qera prane City Park ne Tirane. Godina shtrihet ne nje truall prej 1400 m2, ku secili kat ofron 600 m2 te shfrytezueshem. Eshte mjaft e aksesueshme nga te dy anet e rruges, si per makina ashtu edhe per kamione. Ambjenti eshte i ndertuar ne ...