Dyqan dupleks me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1218-32L)

ID TRR-1218-32L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1700 Euro
Sipërfaqe m2 114 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Hima

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore.

Ofron sipefaqe totale prej 114 m2 te organizuar ne ambient open space te ndare ne dy kate, sebashku me nje tualet dhe verande.

Dyqani ofrohet i mobiluar ose i pamobiluar ne varesi te preferencave tuaja.

Ofron ndricim te pershtatshem nepermjet spoteve te ndryshme .

Pjesa ballore eshte e rrethuar me vetrate xhami duke ofruar mundesi shume te mira reklamimi.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per bar-restorant, farmaci, zyra te ndryshme, fondacione, agjensi udhetimi etj.

Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka nje aksesueshmeri shume te lehte nga rruga e Elbasanit, rruga Papa Gjon Pali II, Bulevardi Deshmoret e Kombit etj.

Cmimi: 1700 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Godine 3-kateshe me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 284 m2 ne
Me Qira 913-33 1800 €

Godine 3-kateshe me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 284 m2 ne total, te ...

Dyqan me qira ne rrugen e Mylsym Shyrit ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Ka
Me Qira 820-19D 1800 €

Dyqan me qira ne rrugen e Mylsym Shyrit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Ka nje siperfaqe prej ...

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane.
Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te
Me Qira 1018-67L 1600 €

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe ...

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare buze rruges kryesore.
Me nj
Me Qira 1019-1T 1800 €

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare buze rruges kryesore. Me nje siperfaqe totale ...

Dyqan me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi
Me Qira 218-31R 1750 €

Dyqan me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi prane parkut te ...