Dyqan me qera prane zones se Medrese ne Tirane (TRR-415-73b)

ID TRR-415-73b
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Sipërfaqe m2 80 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Dyqan me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues prane shkolles Misto Mane.

Dyqani ka siperfaqe 80 m2 te ndare ne 2 hapesira ku njeren prej tyre mund ta perdorni per magazinim dhe nje tualet.

Ka mundesi reklamimi te biznesit tuaj nepermjet dy vetratave te saj me xham dhe te pajisura me qepen.

Perparesi tjeter e dyqanit eshte edhe lartesia e saj e cila shkon deri ne 3.7 m2.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per dyqane veshjesh te ndryshme, kozmetike, shitje mallrash me shume ose me pakice, zyra ose institucione te ndryshme etj.

Zona eshte e qete, shume e zhvilluar dhe e mbushur plot me dyqane e biznese te shumellojshme.

Dyqani ka akses ne unazen e vogel dhe ndodhet vetem disa minuta larg qendres se Tiranes.

Ka mundesi parkimi makine ne zonen perreth.

Cmimi 700 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqani ndodhet ne rrugen Mehmet Bracaj shume prane rruges Fortuzi ne Tirane.

Ndertesa eshte e vec
Me Qira 617-12K 830 €

Dyqani ndodhet ne rrugen Mehmet Bracaj shume prane rruges Fortuzi ne Tirane. Ndertesa eshte e vecuar si ambjent; ...

Ambient per lokal me qira ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 90 m2 d
Me Qira 1021-17N 650 €

Ambient per lokal me qira ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 90 m2 dhe oborr me ...

Dyqan me qera prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 1217-35R 800 €

Dyqan me qera prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te
Me Qira 1118-19L 750 €

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje godine ...

Dyqan me qera ne rrugen Abdylla Keta ne Tirane.
Ndodhet ne bodrumin e nje pallati te ri, buze rruge
Me Qira 516-24b 800 €

Dyqan me qera ne rrugen Abdylla Keta ne Tirane. Ndodhet ne bodrumin e nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Dyqani ...

Dyqan me qera prane Restorant Durresi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te ri prane
Me Qira 319-42L 570 €

Dyqan me qera prane Restorant Durresi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te ri prane rruges ...

Dyqan qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore me shkalle .
Ambienti eshte 81m2
Me Qira 1020-59i 825 €

Dyqan qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore me shkalle . Ambienti eshte 81m2 dhe ofrohet bosh. ...

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 518-16d 600 €

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...