Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithçka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Pronat me te reja ne Shqiperi

Me Qera

Apartament 2+1 per shitje afer me pasticeri Venezia ne Tirane , (TRR-117-35a)

realestate

Apartament me qera tek Stadiumi Qemal Stafa, ne fillim te rruges Faik Konica.  I pozicionuar n...

Cmimi:750 Euro

Apartament 3+1 me qera afer rruges se Kavajes ne Tirane, (TRR-117-32d)

realestate

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11te  te ...

Cmimi:550 Euro

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Selites ne Tirane (TRR-117-31L)

realestate

Vile 3-kateshe me qera prane rruges Rexhep Jella . Ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te preferu...

Cmimi:3000 Euro

Dyqan me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane (TRR-117-30K)

realestate

Dyqan me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ...

Cmimi:1000 euro

Apartament modern per qera tek Long Hill Residence ne Lunder , Tirane , (TRR-117-29a)

realestate

Apartament me qera ne nje komplekset rezidenciale me te mirenjohura ne Lunder. Kompleksi perbehet k...

Cmimi:1000 Euro

Ne Shitje

Apartament 2+1 per shitje pran Bulevardit Bajram Curri ne Tirane (TRS-117-37L)

realestate

Apartament 2+1 per shitje prane Hotel Diplomat 1 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Cmimi:820 Euro/m2

Apartament 2+1 per shitje tek Rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane (TRS-117-36L)

realestate

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nj...

Cmimi:105.000 Euro

Apartament dublex per shitje prane kishes Katolike ne Tirane (TRS-117-34K)

realestate

Apartament dubleks per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Dubleksi ndodhet ne katin e 5-te dhe t...

Cmimi:140.000 euro

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-117-33L)

realestate

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Xhavit Shyqyri Demneri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nj...

Cmimi:1100 Euro/m2

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane, (TRS-117-28d)

realestate

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne e 7t...

Cmimi:85.000 Euro

Investime

Toke per shitje ne zonen e Gjirit te Lalezit ne krah te rruges kryesore, Durres (DRS-1116-1a)

realestate

Toke per shitje ne Gjirin e Lalezit ne Durres. Ka nje hapesire prej 750 m2 duke u pozicionuar ne kr...

Cmimi:65 Euro/m2

Toke per shitje ne fshatin Shkallnur ne Durres (DRS-1116-2K)

realestate

Toke per shitje ne fshatin Shkallnur ne Durres. Toka ka nje hapesire prej 3150 m2 dhe ndodhet shume...

Cmimi:10.000.000 ALL

Toke per shitje ne fshatin Petrele ne Tirane (TRS-1116-7K)

realestate

Toke per shitje ne fshatin Petrele ne Tirane. Toka ndodhet prane lumit te zaranikes dhe ka 12.000 m...

Cmimi:30 euro/m2

Toke per shitje ne zonen e Kombinatit ne Tirane (TRS-1116-6K)

realestate

Toke per shitje ne rrugen Artin Basha ne Tirane. Prona ndodhet ne nje zone te populluar dhe te zhvi...

Cmimi:200 euro/m2

Toke per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane (TRS-616-26K)

realestate

Toke per shitje ne rrugen Haxhi Dushku ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe prej 7060 m2 shume prane au...

Cmimi:100 euro/m2

Pershendetje Vizitore.
Ne , Albania Real Estate-A.R.E jemi nje Agjensi Imobiliare me qender ne Tirane , Shqiperi. Ne veprojme ne bashkpunim me aktoret e tregut te pasurive te paluajtshme per tu munduar te ofrojme gjithmone me te miren per klientet tane. Duke u perballur cdo dite me kerkesen dhe oferten e ketij tregu ne kemi krijuar nje faqe interneti sa me praktike dhe te thjeshte per perdorim.
Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje . Ne cdo moment stafi jone eshte i perkushtuar per tju dhene informacion ne te gjitha kanalet e komunikimit, duke siguruar nje marredhenie te forte bashkepunimi ku gadishmeria, korrektesia dhe pergjegjshmeria jane moto e perditshme e punes tone . Jemi aty me konsulence te personalizuar per ndeshjen optimale te ofertes me kerkesen aktuale te tregut.
Menaxhojme ne detaje ecurine e reklamimit te prones tuaj ,qe nga momenti i pare deri ne finalizimin e nje kontrate dypaleshe. Filtrojme ofertat me te leverdisshme per kerkesat tuaja. Per me shume na shkruani ne info@realestate.al ose vizitoni seksionin kontakt te faqes sone