Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Pronat me te reja ne Shqiperi

Me Qera

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-1218-24L)

realestate

Dyqan me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin gjysem bodrum te nje palla...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1218-22L)

realestate

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 4-te te nje pa...

Cmimi:1000 Euro

Vile 3-kateshe me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1218-19L)

realestate

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Thoma Avrami shume prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ofron sipe...

Cmimi:4000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-1218-17L)

realestate

Apartament 1+1 me qera  shume prane Fakultetit te Shkencave te Natyres. Shtepia ndodhet ne kat...

Cmimi:380 Euro

Apartament 2+1 me qera per zyre prane Parlamentit ne Tirane (TRR-1218-15E)

realestate

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen George W. Bush, prane Parlamentit ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:500 Euro

Ne Shitje

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-1218-23L)

realestate

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Thoma Avrami shume prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ofron s...

Cmimi:1.000.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Frosina Plaku ne Tirane (TRS-1218-21L)

realestate

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te dhe te fundit te...

Cmimi:110.000 Euro

Vile 2 kateshe per shitje prane zones se Tufines ne Tirane (TRS-1218-20E)

realestate

Vile ne shitje ne rrugen Kleanthi Koci ne zonen e Tufines ne Tirane. Siperfaqja e parceles ndertimo...

Cmimi:250.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje tek Ish Ekspozita ne Tirane (TRS-1218-18E)

realestate

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta, ne zonen e Ish Ekspozites ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:136.000 Euro

Apartament 2+1 me per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane, (TRS-1218-16d)

realestate

Apartament 2+1 per shitje prane gjimnazit Lidhja e Prizrenit ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndo...

Cmimi:120.000 euro

Investime

Toke dhe ndertese 2 kateshe ne shitje ne Komunen e Berzhites ne Tirane (TRS-1218-8E)

realestate

Toke dhe ndertese dy kateshe ne shitje ne fshatin Dobresh te Komunes Berzhite. Toka ka nje siperfaq...

Cmimi:750.000 Euro

Truall dhe shtepi ne shitje ne zonen e Tufines ne Tirane (TRS-1118-39E)

realestate

Truall dhe shtepi ne shitje ne rrugen Myslym Keta ne zonen e Tufines ne Tirane. Trualli ka nje sipe...

Cmimi:80.000 Euro

Truall dhe shtepi ne shitje ne Fushe Kruje (KRS-1118-1E)

realestate

Truall dhe shtepi ne shitje ne Larushk, ne Fushe-Kruje. Trualli ka nje siperfaqe prej 7650 m2, kurs...

Cmimi:350.000 Euro

Toke per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-1118-11L)

realestate

Toke per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 407 m2 ne forme te rreg...

Cmimi:145.000 Euro

Toke ne shitje prane shkolles Armathe ne Gjirin e Lalzit (GLS-918-3E)

realestate

Toke per shitje ne fshatin Shkalle, prane shkolles Armathe ne Gjirin e Lalzit. Toka ka nje siperfaq...

Cmimi:67.200 Euro

Pershendetje Vizitore.
Ne , Albania Real Estate-A.R.E jemi nje Agjensi Imobiliare me qender ne Tirane , Shqiperi. Ne veprojme ne bashkpunim me aktoret e tregut te pasurive te paluajtshme per tu munduar te ofrojme gjithmone me te miren per klientet tane. Duke u perballur cdo dite me kerkesen dhe oferten e ketij tregu ne kemi krijuar nje faqe interneti sa me praktike dhe te thjeshte per perdorim.
Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje . Ne cdo moment stafi jone eshte i perkushtuar per tju dhene informacion ne te gjitha kanalet e komunikimit, duke siguruar nje marredhenie te forte bashkepunimi ku gadishmeria, korrektesia dhe pergjegjshmeria jane moto e perditshme e punes tone . Jemi aty me konsulence te personalizuar per ndeshjen optimale te ofertes me kerkesen aktuale te tregut.
Menaxhojme ne detaje ecurine e reklamimit te prones tuaj ,qe nga momenti i pare deri ne finalizimin e nje kontrate dypaleshe. Filtrojme ofertat me te leverdisshme per kerkesat tuaja. Per me shume na shkruani ne info@realestate.al ose vizitoni seksionin kontakt te faqes sone