Vile me qira pranes zones se Xhamllikut ne Tirane

ID TRR-424-54C
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2500
Sipërfaqe m2 300
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Sadik Petrela ne Tirane.

Shtepia ka nje siperfaqe  totale prej 300m2 dhe ,organizohet ne tre kate .

Kati i pare eshte i ndare ne tre ambiente te cilat jepen me qira per dyqane te ndryshme,por mund te organizohen edhe ne nje ambient te perbashket 150m2.

Kati  dyte  nje sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.

Kati i trete eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,nje dhome ndenje, nje kuzhine , nje tualet dhe korridori lidhes.

Banesa ofrohet e mobiluar ne kushte bashkekohore.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga kondicioner te vendosur ne dhomat e gjumit.

Ne sallon eshte i instaluar edhe nje oxhak funksional.Ambienti eshte i shtruar pjeserisht me parket edhe pllaka.

Vila ka nje orientim te lire qe mundeson keshtu ngorhjen dhe ndricimin natyral gjate dites.

Zona ku ndodhet shtepia eshte qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Zona ka akses te shpejte me zonen e Varrit te Bamit , zonen e Xhamllikut, Freskun, rrugen Arkitekt Kasemi, zonen e Brrylit etj.


  Cmimi: 2500 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile moderne me qera ne kompleksin Long Hill Residence ne Lunder, Tirane.

Rezidence shume e prefe
Me Qira 917-29a 2600 €

Vile moderne me qera ne kompleksin Long Hill Residence ne Lunder, Tirane. Rezidence shume e preferuar nga vendas dhe ...