Vile 2 kateshe me qera shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane , (TRR-418-61a)

ID TRR-418-61a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Sipërfaqe m2 290 m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane.

E sapondertuar, me cilesi te larte ndertimi dhe dizajn modern.

Ka nje siperfaqe prej 290 m2 te brendshme dhe 620 m2 pjese e jashtme oborr. Kati i pare ka sallon te madh , kuzhine e ndare dhe nje dhome qe mund te perdoret per studio ose dhome miqsh, nje tualet.

Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi njera me tualet te perfshire , dhe 1 tualete.

Ky kat ka dalje ne tarrace , e cila mund te jete funksionale per shume lloj aktiviteti.

Kati perdhe ka nje hapesire te madhe qe mund te parkojne deri ne 4 makina, dhe nje dhome te vogel teknike dhe nje banjo.

Vila eshte ndertuar me cilesi te larte ndertimi, me parket, termoizolim, panele diellore , ngrohje ftohje qendrore etj.

Oborri eshte i mirembajtur dhe krijo hapesira te ndryshme per kende relaksi.

 

Cmimi 1300 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe me qera  prane qendres tregtare Teg ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe ndertimi p
Me Qira 516-58d 1200 €

Vile 2-kateshe me qera  prane qendres tregtare Teg ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 415 m2 dhe ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.
Vila ndodhet 100m mbi Kolegjin Kristal ne
Me Qira 713-22 1200 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Vila ndodhet 100m mbi Kolegjin Kristal ne nje grup vilash ne ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane.

Vila shtrihet ne nje oborr rreth 400 m2.
Me Qira 114-14b 1200 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane. Vila shtrihet ne nje oborr rreth 400 m2. Shtepia ...

Vile 2 kateshe me qera prane Ambasades Suedeze, ne rrugen Inajete Dumi ne Tirane.

Shtepia ka nje
Me Qira 319-40S 1200 €

Vile 2 kateshe me qera prane Ambasades Suedeze, ne rrugen Inajete Dumi ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe totale ...

Vile 3 kateshe me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane.Zona eshte e njohur ne kete emertim duke qene
Me Qira 1014-27j 1200 €

Vile 3 kateshe me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane.Zona eshte e njohur ne kete emertim duke qene se aty ndodhen ...

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe banimi prej 110 m2
Me Qira 913-24 1400 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe banimi prej 110 m2 ne cdo kat, bodrum ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro.

Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me o
Me Qira 414-3j 1400 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro. Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me oborr te madh te ...

Vile dy kateshe me qera ne prane Qytetit Studenti ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe ndertimi 280 m2
Me Qira 718-11d 1200 €

Vile dy kateshe me qera ne prane Qytetit Studenti ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ndertimi 280 m2 dhe siperfaqe ...