Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Shqiperi

Dyqan me qera prane ne Komunen e Parisit ne Tirane (TRR-1118-35L) Cmimi:400 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne gjysem bodrumin e nje pallati te ri, shume prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 150 m2 te organizuar ne 3 ambiente sebashku me nje tualet. Kjo prone esh...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-1118-34E) Cmimi:49.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Androkli Kostallari, ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin e X-te dhe te fundit te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 70 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 59 m2 e cila or...

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Wilson ne Tirane (TRR-1118-33d) Cmimi:550 Euro

Aprtament papafingo me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12 dhe te fundit te nje pallati te ri Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te oranizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ball...

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane (TRS-1118-32E) Cmimi:67.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Irfan Tomini, prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 71 m2, e cila organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhin...

Dyqan per shitje prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-1118-31L) Cmimi:135.000 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne katin gjysem bodrum te pallatit, shume prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 150 m2 te organizuar ne 3 ambiente sebashku me nje tualet. Dyqani ka hyrj...

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane (TRS-1118-30L) Cmimi:65.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne fillim te rruges Irfan Tomini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe te brendshme prej 69.5 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar ne...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres, pjese e nje kompleksi Vilash , Tirane (TRR-1118-29a) Cmimi:3550 Euro

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne zonen e Lundres, ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 319 m2 dhe oborr 600 m2. Kati i pare: 2 dhoma gjumi ,garderobe, studio ,dhome la...

Apartament modern 1+1 per shitje prane zones se Selvise ne Tirane (TRS-1118-28d) Cmimi:78.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane Gjimnazit Partizani ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 64 m2 dhe siperfaqja e brendshme  eshte 54.37 m2. ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1118-27E) Cmimi:420 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes, pjese e Kompleksit Delijorgji ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje kompleksi te ri pallatesh. Ka nje siperfaqe prej 80 m2, e cila organizohet ne nje dhome ndenje te perbashket me ...

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1118-26L) Cmimi:500 Euro

Zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe te brendshme prej 70 m2 te organizuar ne 3 ambiente zyre, tualet dhe ballkon. Apartamenti esht...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRS-1118-25L) Cmimi:98.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe te brendshme prej 70 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi tualet...

Zyre me qera prane zones se Gardes ne Tirane (TRR-1118-24L) Cmimi:1300 Euro

Zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron kushte moderne, shume prane hyrjes se Parkut Kombetar te Tiranes. Zyra ka siperfaqe totale prej 131 m2 te organizuar ne 3 dhoma ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-915-12d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Don Bosko. Pozicionohet...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-915-13b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane fillimit te rruges Myslym Shyri ne Tira...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen Don Bosko ne Tirane (TRS-915-14m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane, ne zonen Don Bosko. Apartamenti...

Cmimi:60.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-915-15b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane rruges Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:94.500 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen Don Bosko ne Tirane (TRS-915-16m)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane, ne zonen Don Bosko. Apartamenti...

Cmimi:60.000 Euro