Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-719-18L) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron administrim dhe ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 65 m2 dhe eshte mjaft mire e shfrytezueshme ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-719-17S) Cmimi:1270 Euro

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 127 m2 e organizuar ne 4 ambiente me 1 kuzhine, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Ambienti eshte ne gjendje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-719-16L) Cmimi:130.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane Shkolles Arben Broci ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundit te nje pallati te vjeter prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe te brendshme prej 94 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhi...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-719-15T) Cmimi:320 Euro

Apartament 2+1 me qera mbrapa gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe eshte I organizuar ne: sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gju...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-719-14T) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera tek Vizion Plusi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 112 m2 dhe eshe i organizuar ne: sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 bal...

Dyqan per shitje prane rruges 5 Maj ne Tirane (TRS-719-13S) Cmimi:125.000 Euro

Dyqan per shitje prane rruges 5 Maj ne rrugen Hamdi Sulcebe ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 60 m2 e organizuar ne ambient te hapur me 1 tualet. Dyqani  esh...

Apartament 3+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-719-12L) Cmimi:200.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 183.78 m2 dhe siperfaqe te brendshme 160.78 m2 te organizuar n...

Vile 3-kateshe per shitje prane pallatit te sportit Asllan Rusi ne Tirane (TRS-719-11T) Cmimi:450.000 Euro

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane. Me nje siperfaqe totale prej 219 m2 vila eshte e organizuar ne 3 kate. Kati i pare me siperfaqe prej 116 m2 eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gju...

Apartament 3+1 per shitje prane stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-719-10T) Cmimi:310.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundit te nje pallati pa ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 135 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine,...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-719-9S) Cmimi:230 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe prej 70 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti...

Zyre me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-719-8S) Cmimi:300 Euro

Zyre me qera ne rrugen Don Bosko, prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 98 m2 e organizuar ne 3 ambiente, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone. ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-719-7T) Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete...

Vile me qera ne zonen e Lundres , pjese e nje kompleksi te ri rezidencial , Tirane , (TRR-417-40a)
Tirane,Albania

Vile me qera ne zonen e Lunder, pjese e kompleksit rezidencial Sunri...

Cmimi:2000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane, (TRS-417-41K)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:75.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje mbrapa universitetit Europian ne Tirane, (TRS-417-42K)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:190.000 Euro

Lokal dhe depo per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRS-417-43K)
Tirane,Albania

Bar-Lokal dhe depo per shitje ne rrugen e Kavajes. Lokali gjendet n...

Cmimi:200.000 Euro

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane (TRR-417-44L)
Tirane,Albania

Ambient zyre me qera prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 1...

Cmimi:2280 Euro