Vilë Me Qira Tirane

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.
Me siperfaqe 100 m2 kati i pare perfshin s
Me Qira 313-37 1000 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Me siperfaqe 100 m2 kati i pare perfshin sallonin, kuzhinen, banjo dhe garazhdin per 2 makina. Kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, studio dhe banjo. Vila ofron oborr te ...

Vile 3-kateshe me qera prane shkolles Wilson ne Tirane. Me hapesire 1500m2, shtrihet vila dhe oborri
Me Qira 313-16 2500 €

Vile 3-kateshe me qera prane shkolles Wilson ne Tirane. Me hapesire 1500m2, shtrihet vila dhe oborri rreth e qark. Vila eshte e organizuar ne 4 sallone, 4 dhoma gjumi, ballkon dhe 5 banjo. Salloni eshte i pajisur me oxhak. Ne katin e pare te viles ...

Rezidence me qera afer shkolles Wilson ne Tirane. Rezidenca perfshin 1200 m2 truall dhe 800 m2 hapes
Me Qira 313-15 4500 €

Rezidence me qera afer shkolles Wilson ne Tirane. Rezidenca perfshin 1200 m2 truall dhe 800 m2 hapesire per banim. Vila 3 kateshe eshte e rrethuar me oborr te gjelberuar, palma, peme e fruta. Vila eshte e organizuar ne 2 sallone te medhaja me oxhak, 5 ...

Vile 2-kateshe me qera, ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

Vila ndodhet ne nje nga zonat me te prefe
Me Qira 313-10S 2000 €

Vile 2-kateshe me qera, ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Vila ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ndermjet nje bllok vilash afer ambasades Amerikane per me teper nje  zone shume e qete dhe e sigurte.  Vila ofron per qera ...

Vile me qera prane Shkolles Lincoln ne Tirane.

Vila ofron siperfaqe totale prej 330m2 ku perfshih
Me Qira 313-7L 700 €

Vile me qera prane Shkolles Lincoln ne Tirane. Vila ofron siperfaqe totale prej 330m2 ku perfshihet  siperfaqja e ndertimit prej  280m2, dhe oborri 50m2 ku jane te mbjella peme dhe lule te ndryshme, gjithashtu ka dhe vend per parkimin e 2 ...

Vile 3-kateshe me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane.
Me siperfaqe 75m2 ne cdo kat, vila ofron kush
Me Qira 313-4 650 €

Vile 3-kateshe me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane. Me siperfaqe 75m2 ne cdo kat, vila ofron kushte mjaft te mira per te jetuar. Ne katin e pare te viles do mund te gjeni dhomen e ndenjes me oxhak, kuzhinen, dhome garderobe dhe banjo. Kati i dyte ...

Vile 3-kateshe prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Vila pozicionohet ne nje lagje te qete te Tiran
Me Qira 213-45 1000 €

Vile 3-kateshe prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje lagje te qete te Tiranes, me siperfaqe 250 m2. Ne brendesi do te gjeni oborrin e gjelberuar rreth e perqark viles, i cili ofron mundesi te mira pushimi dhe relaxi. Kati i ...

Vile3-kateshe  me qera ne zonen e Selites ne Tirane. 
Vile ndodhet ne nje zone te qete dh
Me Qira 213-16 1500 € €

Vile3-kateshe  me qera ne zonen e Selites ne Tirane.  Vile ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te sugurt. Ka nje hapesire rreth 500 m2 te brendshme duke ofruar ne katin e pare sallon te bollshem, kuzhine, 3 dhoma gjumi. Kati i dyte me ...

Vile 2-kateshe me qera me nje siperfaqe prej 300 m2 pjese e banuar dhe rreth 1000 m2 oborr. Ne katin
Me Qira 512-1 2000 €

Vile 2-kateshe me qera me nje siperfaqe prej 300 m2 pjese e banuar dhe rreth 1000 m2 oborr. Ne katin e pare te kesaj vile perfshihet garazh per 2 makina, dhome ndenje me oxhak, banjo, dhome lavanteri ( ku perfshihen lavatrice, dhome tharje), dhe guzhina ...

 

Vile 3 kateshe me oborr perpara me nje siperfaqe ndertimi prej 480 m2 ku cdo kate zene 110
Me Qira 101-58 3500 € negotiable €

  Vile 3 kateshe me oborr perpara me nje siperfaqe ndertimi prej 480 m2 ku cdo kate zene 110 m2 te siperfaqes dhe 40 m2 garazh. Perbehet nga 11 dhoma te shperndara ne 6 dhoma gjumi, 3 sallone, nje holl i madh,guzhina, 6 banjo dhe 9 ballkone. ...

 

 

Nje vile elegante dhe me stil ne nje lagje te qete dhe ne zemer te Tiranes,villa
Me Qira 101-16 3000 € €

    Nje vile elegante dhe me stil ne nje lagje te qete dhe ne zemer te Tiranes,villa eshte e rrethuar me nje oborr te mirembajtur dhe me pishine verore  dhe nje hapsire te kendshme rreth saj bashke me barbekjun.Kjo vile 4 kateshe te ...