Vilë Me Qira Tirane

Vile 4-kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba te kompleksi Dinamo ne Tirane. Vila ndodhet ne rrugen kr
Me Qira 1213-49 3000 / muaj €

Vile 4-kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba te kompleksi Dinamo ne Tirane. Vila ndodhet ne rrugen kryesore me nje siperfaqe totale prej 600 metra ku 120 prej tyre eshte ndertim ne cdo kat te saj. Kati i 1 eshte e gjitha garazhd por mund te shfrytezohet ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Kajo Karafili ne qender te Tiranes. Vila ndodhet ne qender te Tiran
Me Qira 1213-48b 1600 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Kajo Karafili ne qender te Tiranes. Vila ndodhet ne qender te Tiranes me dy dalje ne dy rruget kryesore te saj rruga e Kavajes dhe rruga e Durresit. Shtrihet ne nje siperfaqe prej 115 m2 qe shkon ne cdo kat. Kati I 1 ka 3 ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Ali Shefqeti ne Tirane.
Vile eshte ndertuar ne vitin 1994 me dokum
Me Qira 1113-8 6000 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Ali Shefqeti ne Tirane. Vile eshte ndertuar ne vitin 1994 me dokumenta te rregullta pronesie. Aktualisht ajo shtrihet ne nje oborr te madh rreth 1000 m2. Shtepia pozicionohet 20 m larg rruges kryesore dhe eshte mjaft e ...

Vile 4-kateshe me qera te Blloku i Vilave ne Selite.

Kjo vile ndodhet ne nje grup vilash, shume p
Me Qira 1013-58 2000 €

Vile 4-kateshe me qera te Blloku i Vilave ne Selite. Kjo vile ndodhet ne nje grup vilash, shume prane Qendres Kristal. Shtrihet ne nje truall prej 300 m2, ku secili kat ofron 115m2. Eshte ndertuar ne vitin 1998, me dokumentacion te rregullt ...

Vile 4-kateshe me qera prane Bulevardit Zhan D’Ark ne Tirane.

Kjo prone shtrihet ne nje tru
Me Qira 1013-51 6500 €

Vile 4-kateshe me qera prane Bulevardit Zhan D’Ark ne Tirane. Kjo prone shtrihet ne nje truall prej 775 m2, me letra te rregullta pronesie. Shtepia perfshin nje kat bodrum prej 179 m2, dhe tre kate banimi nga 190 m2. Aktualisht secili kat ...

Vile 2-kateshe me qera te Unaza e Re, ne Tirane.
Vila ndodhet shume prane rruges kryesore, rreth 20
Me Qira 1013-40 1500 €

Vile 2-kateshe me qera te Unaza e Re, ne Tirane. Vila ndodhet shume prane rruges kryesore, rreth 20m larg, afer Rrethrrotullit te Doganes. Me punime teper cilesore, shtepia eshte e pershtatshme si per banim ashtu edhe per biznes. Kati i pare ...

Vile me qera ne zonen e Farkes ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe residenciale, duke s
Me Qira 1013-38 2200 € €

Vile me qera ne zonen e Farkes ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe residenciale, duke siguruar qetesine dhe sigurine e nevojshme per te interesuarit. Pozicionohet vetem pak kilometra nga autostrada Tirane-Elbasan dhe gjithastu nga qendra ...

Vile Rezidenciale me qera ne rrugen e Elbasanit, Km 6 ne Tirane.

Kjo prone eshte e sapoperfunduar
Me Qira 1013-37 2000 €

Vile Rezidenciale me qera ne rrugen e Elbasanit, Km 6 ne Tirane. Kjo prone eshte e sapoperfunduar ne punime, ne nje standart te larte dhe cilesore. E pershtatur per residence, vila shtrihet ne nje truall prej 540 m2. Me siperfaqe te banueshme ...

Vile 2-kateshe me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete
Me Qira 1013-4 1000 €

Vile 2-kateshe me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete te qytetit, por dhe shume prane rruges kryesore. Ne te ofrohet nje siperfaqe trualli prej 300 m2, ku vila perfshin 127 m2 ne secilin kat. Aktualisht, ...

Godine 2 kateshe me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ambjenti ndodhet shume prane rruges se Dur
Me Qira 913-38 750 €

Godine 2 kateshe me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ambjenti ndodhet shume prane rruges se Durresit, ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar te Tiranes. Perfshin nje siperfaqe totale prej 160 m2, nga 80 m2 ne cdo kat. Aktualisht kati i dyte ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Kjo vile ndodhet ne buze te rruges kryesore
Me Qira 913-34 3500 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Kjo vile ndodhet ne buze te rruges kryesore, afer qendres se Tiranes. Shtepia eshte e organizuar ne 3 kate, me nga 140 m2 ne kat, dhe me nje oborr prej 250 m2. Ndertesa eshte e viteve 1928, ...

Vile 3 kateshe me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje lagje te vjeter te
Me Qira 913-14 3000 €

Vile 3 kateshe me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane. Vila ndodhet ne nje lagje te vjeter te Tiranes, ne prane rruges se Barrikadave, prane Stacionit te Trenit, pas Martenitetit “”Mbreteresha Geraldine”, Bulevardit Zogu I, ...

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje n
Me Qira 813-18 1300 €

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara te qytetit. Shtepia eshte ndertuar ne 2001 dhe perfshin punime cilesore te brendshme dhe te jashtme. Ajo ofron nje ...

Vile 2-kateshe me qera per biznes prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.

Vila ndodhe
Me Qira 813-8 3000 €

Vile 2-kateshe me qera per biznes prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Vila ndodhet ne nje nga bulevardet kryesore, ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar te qytetit. Ndertesa i perket viteve 1920 dhe disponon te gjitha ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.

Ndertimi eshte prej 5 kate, ku dy katet e
Me Qira 813-4 1000 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndertimi eshte prej 5 kate, ku dy katet e para jane biznese. Ndodhet ne nje lagje te njohur dhe te qete te Tiranes, duke ofruar te gjitha fasilitetet e nevojshme. Shtepia eshte e ndertuar ne ...

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje nga zonat me te mi
Me Qira 813-3 4000 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te preferuar per te zhvilluar biznesin tuaj. Pozicionohet ne nje grup vilash ne zonen e ish-Bllokut. Shtepia shtrihet ne nje truall prej 364 m2, ...

Vile 5 kateshe me qera ne Tirane.
Vila ndodhet shume prane qendres se Tiranes, 200 m nga rruga e Ka
Me Qira 713-57 3000 €

Vile 5 kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet shume prane qendres se Tiranes, 200 m nga rruga e Kavajes. Pozicionohet ne nje lagje te vjeter dhe te qete. Vila ka sherbyer gjithnje per qellime biznesi. Eshte mjaft e pershtatshme per call center, per ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen “3 Vellezerit Kondi” ne Tirane.
Vila ndodhet jashte qy
Me Qira 713-36 1000 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen “3 Vellezerit Kondi” ne Tirane. Vila ndodhet jashte qytetit, larg zhurmes dhe pluhurit. Pozicionohet ne nje zone me qetesi dhe siguri te larte. Gjithashtu zona perreth eshte e gjelberuar dhe plot ajer te ...

Vile 3 kateshe me qira prane Rezidences Amerikane ne Tirane.

Vila ka 2 vjet qe ka perfunduar puni
Me Qira 713-33 1700 €

Vile 3 kateshe me qira prane Rezidences Amerikane ne Tirane. Vila ka 2 vjet qe ka perfunduar punimet, te cilat jane me dru dhe cilesore. Ajo shtrihet ne nje truall prej 650 m2, me oborr dhe vende parkimi. Kati i pare(150 m2) eshte i organizuar ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.
Vila ndodhet 100m mbi Kolegjin Kristal ne
Me Qira 713-22 1200 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Vila ndodhet 100m mbi Kolegjin Kristal ne nje grup vilash ne koder dhe 120m prane Kopshtit Botanik. Vila ka nje siperfaqe te banueshme prej 180m2 ne katin e pare dhe 110m2 ne katin e dyte. Sapo ...

Vile 3-kateshe me qera prane Sanatoriumit ne Tirane.

Vila ofrohet e mobiluar me te gjitha mobilje
Me Qira 713-17 300 €

Vile 3-kateshe me qera prane Sanatoriumit ne Tirane. Vila ofrohet e mobiluar me te gjitha mobiljet dhe pajisjet e nevojshme. Por mund te pershtatet mjaft mire edhe per biznes, fondacion, organizata e shume biznese te tjera. Secili kat ka nje ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje nga rruget kryesore, shum
Me Qira 713-4 2000 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Vila ndodhet ne nje nga rruget kryesore, shume prane Qendres dhe pikave kyce te qytetit. Shtepia eshte e ndertuar ne vitin 2003 me punime teper cilesore dhe dekor te stilit Venecian. Ne nje truall ...

Vile 2-kateshe me qera ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje lagje plot me vila dhe te qete te qytetit.
Me Qira 713-3 1500 €

Vile 2-kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet ne nje lagje plot me vila dhe te qete te qytetit. Aty do te gjeni qetesine dhe ajrin e paster qe keni kërkuar. Kati nivel me token perfshin bodrum dhe vend parkimi per makinen tuaj. Kati i ...

Vile 3 kateshe me qera pas Qendres Globe ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje grup vilash dhe zone te qet
Me Qira 613-44 2000 €

Vile 3 kateshe me qera pas Qendres Globe ne Tirane. Vila ndodhet ne nje grup vilash dhe zone te qete te qytetit. Ajo eshte ndertuar ne vitin 2006 dhe disponon te gjithe dokumentacionin hipotekor. Vila perfshin 3 kate ndertim, nga 124 m2 kati dhe ...

Vile me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Vila eshte e pozicionuar ne nje lagje te njohur dhe
Me Qira 613-43 1100 €

Vile me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Vila eshte e pozicionuar ne nje lagje te njohur dhe te vjeter te qytetit. Ajo eshte ndertuar ne vitin 1997 dhe disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt. Ne qera perfshihet kati i II dhe III i viles, ...

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuara te Tiranes.
Vila ndodhet ne
Me Qira 613-46 2500 € €

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuara te Tiranes. Vila ndodhet ne zonen e Lundres duke garantuar qetesi dhe rekals per kedo. Me nje siperfaqe prej 400 m2 ku 264 m2 jane te brendshme. Kati i pare na ofron nje sallon te ...

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.
Vila eshte ndertuar ne nje truall rreth 7
Me Qira 613-27 2000 €

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Vila eshte ndertuar ne nje truall rreth 700 m2, me siperfaqe 150 m2 per cdo kat. Me ane te dy portave te medhaja, ju mund te hyne ne brendesi te kopshtit te gjelberuar dhe viles. Secili nga ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Vila perfshin nje siperfaqe prej 220 m
Me Qira 613-21 1500 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Vila perfshin nje siperfaqe prej 220 m2 ndertim dhe 150 m2 oborr. Kati i pare eshte i organizuar ne sallon pritje apo recepsion ne te hyre te viles, tualet dhe 3 dhoma te tjera qe mund ...

Vile 4-kateshe me qera pas Qendres Glob ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje lagje te
Me Qira 613-7 2500 €

Vile 4-kateshe me qera pas Qendres Glob ne Tirane. Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje lagje te qete dhe te njohur te qytetit. Me hapësirat e medhaja, ajo eshte projektuar posacerisht per biznes. Eshte mjaft e përshtatshme per klinike, ...

Vile rezidenciale me qera ne rrugen “3 Vellezerit Kondi” ne Tirane.

Vila pozicionohet
Me Qira 513-13 5000 €

Vile rezidenciale me qera ne rrugen “3 Vellezerit Kondi” ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje lagje mjaft te qete dhe te sigurt, larg zhurmes se qytetit. Me nje siperfaqe 312 m2 ne cdo kat dhe oborr 300 m2 ne te do gjeni: -katin e ...

Vile 2-kateshe me qera ne Tirane. Me siperfaqe trualli 500 m2, vila ofron 300 m2 hapesira te banuesh
Me Qira 513-12 2200 €

Vile 2-kateshe me qera ne Tirane. Me siperfaqe trualli 500 m2, vila ofron 300 m2 hapesira te banueshme dhe 200 m2 oborr. Vila ofron katin e nendheshem ku perfshihet garazhi dhe kantina e vererave. Kati i pare i banimit ofron sallon te madh ndenje te ...

Vile 3-kateshe me qera ne Tirane. Me siperfaqe 132 m2 ne cdo kat, villa pozicionohet ne nje lagje te
Me Qira 513-11 2000 €

Vile 3-kateshe me qera ne Tirane. Me siperfaqe 132 m2 ne cdo kat, villa pozicionohet ne nje lagje te qete dhe me siguri te larte. Vendndodhja ofron ajrin e paster dhe qetesine e nevojshme. Vila eshte e pershatshme per te huaj dhe rezident ne Shqiperi. Ne ...

Vile 2-kateshe me qera mbi Kolegjin Kristal ne Tirane.
Me siperfaqe 250 m2 vila eshte e organizuar
Me Qira 413-59 650 €

Vile 2-kateshe me qera mbi Kolegjin Kristal ne Tirane. Me siperfaqe 250 m2 vila eshte e organizuar ne 2 kate, ku secili kat perfshin sallonin te bashkengjitur me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe banjo. Prapa viles do gjeni dhe nje oborr te ...

Vile 5-kateshe me qera prane Sheshit Shqiponja ne Tirane. Vila jepet per here te pare me qera, pra p
Me Qira 413-50 2000 €

Vile 5-kateshe me qera prane Sheshit Shqiponja ne Tirane. Vila jepet per here te pare me qera, pra punimet jane te gjitha te reja dhe cilesore. Eshte e pajisur me dritare dopio xham , hermetike dhe grila persiane. Uje dhe drita 24 h. Cdo kat ofron 300 m2 ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Me siperfaqe 90 m2, cdo kat eshte i organizu
Me Qira 413-34 700 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Me siperfaqe 90 m2, cdo kat eshte i organizuar ne 3 dhoma, aneks dhe banjo. Cdo kat eshte i pajisur me hyrje me vete. Vila ofrohet e pamobiluar, e përshtatshme per zyra, fondacione, shoqata apo ...

Vile 3-kateshe me qera prane Restorant Durresit ne Tirane. Ne hyrje te viles do mund te gjeni oborri
Me Qira 413-25 3000 €

Vile 3-kateshe me qera prane Restorant Durresit ne Tirane. Ne hyrje te viles do mund te gjeni oborrin e gjelberuar dhe vende per parkim. Me siperfaqe 160 m2 , cdo kat eshte i organizuar ne sallon te madh ndenje, dhome gatimi, 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo. ...