Vilë Me Qira Tirane

Vile per qera ne nje kompleks residencial vilash ne periferi te Tiranes.Kompleksi i vilave mbahet si
Me Qira 3600 € €

Vile per qera ne nje kompleks residencial vilash ne periferi te Tiranes.Kompleksi i vilave mbahet si nje nder komplekset me te preferuara nga vendas dhe te huaj.Me siperfaqe te brendshme rreth 600 m2 dhe hapesire te jashte rreth nga 700 m2 deri ne 1000 ...

Vile 4 kateshe per zyra me qera prane Medresese ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe
Me Qira 1014-42J 1700 €

Vile 4 kateshe per zyra me qera prane Medresese ne Tirane. Vila ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe te qete te qytetit. Vila perfshin siperfaqe totale ndertimi prej 520m2 te shperndare ne 4 kate nga 130m2. Kati i pare eshte I organizuar ne ambjent te ...

Vile me qera ne Lunder ne Tirane. Pozicionohet ne nje nga zonat me te mira jashte Tiranes.Me nje sip
Me Qira 6300 € €

Vile me qera ne Lunder ne Tirane. Pozicionohet ne nje nga zonat me te mira jashte Tiranes.Me nje siperafqe te brendshme prej 1029 m2 dhe hapesira te jashtme rreth 2000 m2. Hapesirate e brendshme ndahen si me poshte: Kati i përdhe: Siperfaqe ...

Vile 3 kateshe me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane.Zona eshte e njohur ne kete emertim duke qene
Me Qira 1014-27j 1200 €

Vile 3 kateshe me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane.Zona eshte e njohur ne kete emertim duke qene se aty ndodhen disa vila te banuara nga qytetare shqiptare dhe te huaj.Zona ju ofron qetesi dhe sigurine e nevojshme.Kjo vile ka siperfaqe te banueshme ...

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.Vila pozicionohet ne zemer te qytetit, ne nje
Me Qira 1014-18j 3500 €

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.Vila pozicionohet ne zemer te qytetit, ne nje nga rruget kryesore te Tiranes, e pershtatshme si per banim ashtu edhe biznes.Me siperfaqe ndertimi 360 m2, ajo eshte e organizuar ne tre kate, ku:-kati i ...

Vila pozicionohet ne nje nga komplekset me moderne ne Tirane, larg zhurmes dhe ndotjes se qytetit.Ky
Me Qira 914-46j 3500 €

Vila pozicionohet ne nje nga komplekset me moderne ne Tirane, larg zhurmes dhe ndotjes se qytetit.Ky kompleks rezidencial ju ofron siguri te larte, administrim, ambjente te gjelberuara, pishine verore, bar, restorant, etj.Ne kete vile do te gjeni ...

Vile me qera prane Optika Roma.

Ndodhet buze rruge kryesore ne nje nga lagjet me te vjetera te Ti
Me Qira 914-44b 950 €

Vile me qera prane Optika Roma. Ndodhet buze rruge kryesore ne nje nga lagjet me te vjetera te Tiranes. Vila ka siperfaqe ndertim 120 m2 dhe oborr 60 m2. Hapesira eshte I ndare ne 3 dhoma ku njera prej tyre eshte e pershtatshme per kuzhine dhe 2 ...

Vile 2-kateshe me qera ne Lunder, Tirane.Vila shtrihet ne nje truall prej 302 m2, me siperfaqe ndert
Me Qira 914-43j 2500 €

Vile 2-kateshe me qera ne Lunder, Tirane.Vila shtrihet ne nje truall prej 302 m2, me siperfaqe ndertimi 186m2.Hapesirat jane te shfrytezuara mjaft mire ne dy kate, ku:-kati i pare perfshin sallonin e ndenjes, dhome e vecante gatimi dhe tualet-kati i dyte ...

Vile luksoze me qera ne afersi te qendres tregtare TEG.
Nje nga vilat me eksluzive dhe me modern ne
Me Qira 914-28a 5000 €

Vile luksoze me qera ne afersi te qendres tregtare TEG. Nje nga vilat me eksluzive dhe me modern ne Tirane dhe gjithashtu ne Shqiperi. Eshte ndertuar para 6 vitesh, e projektuar nga nje arkitekt i njohur francez. Siperfaqja totale e viles eshte ...

Vile me qera prane Liqenit Artificial.
Ajo ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te preferuar
Me Qira 914-19b 2700 €

Vile me qera prane Liqenit Artificial. Ajo ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te preferuara nga te huajt. Vila ka nje siperfaqe prej 644 m2 ndertim dhe 800 m2 toke. Eshte e ndare ne tre kate, ne te cilen perfshihen 15 dhoma dhe secila prej ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Skenderbej ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje nga zonat me te pref
Me Qira 914-8j 5000 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Skenderbej ne Tirane. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per zyra; ne qetesine dhe sigurine qe ofron Blloku i Ambasadave. Ka funksionuar me pare si ambasade, dhe eshte mjaft e pershtatshme si e tille, ...

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Memo Bejko ne Tirane.

Vila ndodhet ne brendesi te fshatit, pylli
Me Qira 714-25V 3400 €

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Memo Bejko ne Tirane. Vila ndodhet ne brendesi te fshatit, pyllit te Parkut Kombetar si dhe ajrit te paster te zones. Ne kete zone jane ndertuar dhe vila te tjera rezidenciale, ku ju gjeni qetesine dhe sigurine e ...

Vile 3 kateshe me qera ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe te qete te Tiranes, prane
Me Qira 714-17j 1500 €

Vile 3 kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe te qete te Tiranes, prane zones Vorri i Bomit, club Venue. Shtepia gjendet ne nje zone plot me vila, me ajer te paster dhe prane rruges kryesore. Ka siperfaqe ndertimi prej 395 ...

Vile 5-kateshe me qera pas Rezidences Amerikane ne Tirane.
Kjo vile ndodhet ne nje lagje te njohur
Me Qira 714-8j 3000 €

Vile 5-kateshe me qera pas Rezidences Amerikane ne Tirane. Kjo vile ndodhet ne nje lagje te njohur dhe te ndertuara plot me vila, ne koder te fshatit. Zona eshte mjaft e qete dhe vitet e fundit eshte zhvilluar dhe populluar nga shtetas shqiptare dhe te ...

Vile 3 – kateshe me qera te rrethrrotullimi ne Sauk ne Tirane.
Vila ndodhet prane rruges krye
Me Qira 714-5b 1200 €

Vile 3 – kateshe me qera te rrethrrotullimi ne Sauk ne Tirane. Vila ndodhet prane rruges kryesore Herman Gmeiner, ne nje shume te zone te qete vetem 4 km larg qendres se Tiranes. Ka nje siperfaqe ndertim prej 200 m2 te ndare ne 3-kate ku: Ne ...

Vile 3 – kateshe moderne me qera ne rrugen 29 - Nentori ne Tirane.
Vila ndodhet buze rruge kr
Me Qira 614-12b 3800 €

Vile 3 – kateshe moderne me qera ne rrugen 29 - Nentori ne Tirane. Vila ndodhet buze rruge kryesore prane Casa Italia ne Tirane.  Pozicioni I viles eshte teper favorshem per bizneset pasi ka akes ne autostraden Tirane – Durres dhe ne ...

Vile 2 – kateshe me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje zone shume te
Me Qira 414-36b 2000 €

Vile 2 – kateshe me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te zhvilluar te Tiranes. Ajo pozicionohet vetem 2 minuta larg qendres se Tiranes dhe ka akses ne disa rruge si ajo e Dibres, Barrikadave ...

Vile 4-kateshe me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane.
Vila ndodhet buze rruge kryesore me nje sip
Me Qira 414-17b 3000 €

Vile 4-kateshe me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Vila ndodhet buze rruge kryesore me nje siperfaqe 250 m2 toke dhe 150 m2 ndertim ne cdo kat. Gjithashtu brenda viles kemi dhe nje pishine familjare 8m2*4.5m2 funksionale. Ndertimi eshte teper ...

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.

Vile eshte me tarace te madhe te shfryt
Me Qira 414-8b 1300 €

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vile eshte me tarace te madhe te shfrytezueshme dhe ndodhet prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertim prej 350 m2 dhe toke 200 m2. Ne katin e pare kemi sallon dhe ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro.

Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me o
Me Qira 414-3j 1400 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro. Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me oborr te madh te gjelberuar dhe vende per parkim. Dera kryesore eshte drejtohet me telekomande dhe e pajisur me kamera sigurie. Vila perfshin 2 kate ...

Vile 3 – kateshe me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Nje rast mjaft i mire per nje sht
Me Qira 414-1b 1500 €

Vile 3 – kateshe me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Nje rast mjaft i mire per nje shtepi te mbrekullueshme alpine ne dalje te Tiranes. Vila alpine me projekt te ardhur nga Zvicra ndodhet ne zonen e Saukut rreth 500 m pa shkuar ne TEG ...

Vile 3 kateshe me qera ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone te qete, ne nje grup vilash ne rrugen
Me Qira 314-27j 1400 €

Vile 3 kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete, ne nje grup vilash ne rrugen Don Bosko, prane Restorant Gjelit. Siperfaqja e banueshme eshte 110 m2 per cdo kat, ku: kati i pare ofron sallon ndenje, kuzhine, ambjent ngrenje, ...

Vile rezidenciale me qera ne kompleksin Colombo 2 pas TEG ne Tirane.
Kjo vile ka 400 m2 siperfaqe t
Me Qira 314-20b 2000 €

Vile rezidenciale me qera ne kompleksin Colombo 2 pas TEG ne Tirane. Kjo vile ka 400 m2 siperfaqe toke dhe nje ndertim teper cilesor. Ka nje siperfaqe totale prej 270m2, te ndare ne tre kate, si dhe oborr rreth e qark saj. Kati i pare eshte i ...

Vile 4-kateshe me qera ne zonen Mjull Bathore ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe 560 m2 ndertim, 1000
Me Qira 314-18b 4000 €

Vile 4-kateshe me qera ne zonen Mjull Bathore ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe 560 m2 ndertim, 1000 m2 toke dhe pozicionohet ne krah te rruges kryesore. Vila ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes plot ajer te paster. Ajo perfshin 4 kate ndertim me ...

Vile 3 – kateshe me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 214-45b 900 €

Vile 3 – kateshe me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes vetem 5 minuta larg saj. Pozicioni i viles eshte mjaft i pershtatshem pasi ka akses ne shume rruge kryesore dhe ne bulevardin Bajram ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Irfan Tershana ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone te qete, larg
Me Qira 214-42j 1000 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Irfan Tershana ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete, larg nga zhurma e qytetit. Pozicionohet prane rrugen Tre Vellezerit Kondi, Rezidences Ameriane dhe Vilave Gjermane. Shtrihet ne nje truall prej 300m2, ...

Vile 2 kateshe me qera ne Tirane.
Vila ndodhet ne Rezidencen Kodra e Diellit, duke ju ofruar siguri
Me Qira 214-34j 1600 €

Vile 2 kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet ne Rezidencen Kodra e Diellit, duke ju ofruar siguri dhe administrim 24h. Ne kete residence do te gjeni supermarket, parking, dyqane, lokale, pishine e shume fasilitete te tjera. Vila perfshin nje ...

Vile 3 kateshe me qera ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje lagje te qete, 5 min larg rruges se Kavajes,
Me Qira 114-48 1500 €

Vile 3 kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet ne nje lagje te qete, 5 min larg rruges se Kavajes, ne nje grup vilash prane zones se Selites. Ajo perfshin rreth 400 m2 siperfaqe te banueshme dhe 150m2 oborr. Ne te hyre te saj do gjeni vend per makinen ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.

Kjo vile ndodhet ne buze te rruges kryesor
Me Qira 114-30b 3500 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Kjo vile ndodhet ne buze te rruges kryesore, afer qendres se Tiranes. Shtepia eshte e organizuar ne 3 kate, me nga 150 m2 ne kat, dhe me nje oborr prej 160 m2. Vila eshte me shkalle te ...

Vile rezidenciale ne kompleksin Long Hill ne Tirane.
Kjo vile eshte e permasave te medhaja dhe tepe
Me Qira 114-21 3000 €

Vile rezidenciale ne kompleksin Long Hill ne Tirane. Kjo vile eshte e permasave te medhaja dhe teper cilesore. Ka nje siperfaqe totale prej 340m2, te ndare ne tre kate, si dhe oborr rreth e qark saj. Kati i pare eshte i organizuar ne sallon ndenje, ...

Vile 2-kateshe me qera ne Long Hill Residence.
Vila pozicionohet ne nje nga komplekset me moderne n
Me Qira 114-18 2000 €

Vile 2-kateshe me qera ne Long Hill Residence. Vila pozicionohet ne nje nga komplekset me moderne ne Tirane, larg zhurmes dhe ndotjes se qytetit. Ka nje siperfaqe prej 250 m2 te shperndare ne dy kate dhe me oborr te gjelberuar  550m2. Shtepia ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane.

Vila shtrihet ne nje oborr rreth 400 m2.
Me Qira 114-14b 1200 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane. Vila shtrihet ne nje oborr rreth 400 m2. Shtepia pozicionohet rruges kryesore dhe eshte mjaft e pershtatshme si apartament banimi por dhe per biznes, organizate, fondacion, zyra te ndryshme ...

Vile 2-kateshe me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe prej 300 m2 k
Me Qira 114-16b 700 €

Vile 2-kateshe me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe prej 300 m2 ku 90 m2 eshte oborr dhe pjesa tjeter eshte ndertim i organizuar si me poshte: Kati i pare ka kuzhine, 3 dhoma dhe tualet. Kati i dyte ka aneks, 3 dhoma, ...

Vile 3-kateshe me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Vila eshte me dokumenta te rregullta
Me Qira 114-15b 1100 €

Vile 3-kateshe me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Vila eshte me dokumenta te rregullta pronesie me nje siperfaqe prej 300 m2 ku 80 m2 eshte ndertim vila 3-kateshe dhe pjesa tjeter eshte oborr dhe nje vile tjeter prane saj 2-kateshe. Vila ...

Vile 4 - kateshe me qera ne rrugen Gramozi ne Tirane.
Vila ka siperfaqe 470 m2 dhe 120 m2 eshte nde
Me Qira 114-12b 1200 €

Vile 4 - kateshe me qera ne rrugen Gramozi ne Tirane. Vila ka siperfaqe 470 m2 dhe 120 m2 eshte ndertim, e ndertuar ne vitin 2000 dhe eshte e mbushur me peme dhe lulishte.Punimet jane teper cilesore. Eshte me shkalle te brendshme, eshte me mur ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Vile eshte me dokumenta te rregullta pronesi
Me Qira 114-5b 1200 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Vile eshte me dokumenta te rregullta pronesie me nje siperfaqe prej 300 m2. Vila ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te qete te Tiranes. Shtepia pozicionohet buze rruge kryesore dhe eshte mjaft e ...