Vilë Me Qira Tirane

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Ali Shefqeti ne Tirane.
Vile eshte ndertuar ne vitin 1994 me dokum
Me Qira 1113-8 6000 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Ali Shefqeti ne Tirane. Vile eshte ndertuar ne vitin 1994 me dokumenta te rregullta pronesie. Aktualisht ajo shtrihet ne nje ...

Vile 4-kateshe me qera te Blloku i Vilave ne Selite.
Kjo vile ndodhet ne nje grup vilash, shume pra
Me Qira 2000 €

Vile 4-kateshe me qera te Blloku i Vilave ne Selite. Kjo vile ndodhet ne nje grup vilash, shume prane Qendres Kristal. Shtrihet ne nje truall prej 300 m2, ku ...

Vile 4-kateshe me qera prane Bulevardit Zhan D’Ark ne Tirane.
Kjo prone shtrihet ne nje trual
Me Qira 1013-51 2500 €

Vile 4-kateshe me qera prane Bulevardit Zhan D’Ark ne Tirane. Kjo prone shtrihet ne nje truall prej 775 m2, me letra te rregullta pronesie. Shtepia perfshin ...

Vile 2-kateshe me qera te Unaza e Re, ne Tirane.
Vila ndodhet shume prane rruges kryesore, rreth 20
Me Qira 1013-40 1500 €

Vile 2-kateshe me qera te Unaza e Re, ne Tirane. Vila ndodhet shume prane rruges kryesore, rreth 20m larg, afer Rrethrrotullit te Doganes. Me punime teper ...

Vile me qera ne zonen e Farkes ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe residenciale, duke s
Me Qira 1013-38 2200 € €

Vile me qera ne zonen e Farkes ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe residenciale, duke siguruar qetesine dhe sigurine e nevojshme per te ...

Vile Rezidenciale me qera ne rrugen e Elbasanit, Km 6 ne Tirane.

Kjo prone eshte e sapoperfunduar
Me Qira 1013-37 2000 €

Vile Rezidenciale me qera ne rrugen e Elbasanit, Km 6 ne Tirane. Kjo prone eshte e sapoperfunduar ne punime, ne nje standart te larte dhe cilesore. E ...

Vile 2-kateshe me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete
Me Qira 1013-4 1000 €

Vile 2-kateshe me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete te qytetit, por dhe shume prane rruges kryesore. Ne te ofrohet ...

Godine 2 kateshe me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ambjenti ndodhet shume prane rruges se Dur
Me Qira 913-38 750 €

Godine 2 kateshe me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ambjenti ndodhet shume prane rruges se Durresit, ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar te ...

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ne kete prone perfshihet kati i II-te dhe i I
Me Qira 913-35 2000 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ne kete prone perfshihet kati i II-te dhe i III-te i nje vile, me siperfaqe totale 400 m2. Katet kane nje ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Kjo vile ndodhet ne buze te rruges kryesore,
Me Qira 913-34 3500 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Kjo vile ndodhet ne buze te rruges kryesore, afer qendres se Tiranes. Shtepia eshte e organizuar ne 3 kate, ...

Vile me qera ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane
Ne kete prone perfshihen 2 kate te viles, kati
Me Qira 913-25S 1200 €

Vile me qera ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane Ne kete prone perfshihen 2 kate te viles, kati i dyte dhe i trete. Vila ofron nje siperfaqe prej 220 m2 e ...

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe banimi prej 110 m2
Me Qira 913-24 1400 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe banimi prej 110 m2 ne cdo kat, bodrum prej 70 m2 dhe oborr rreth 100 m2. Ne te ...

Vile 3 kateshe me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje lagje te vjeter te
Me Qira 913-14 3000 €

Vile 3 kateshe me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane. Vila ndodhet ne nje lagje te vjeter te Tiranes, ne prane rruges se Barrikadave, prane Stacionit te ...

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje n
Me Qira 813-18 1300 €

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara te qytetit. Shtepia eshte ...

Vile 2-kateshe me qera per biznes prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.
Vila ndodhet
Me Qira 813-8 3000 €

Vile 2-kateshe me qera per biznes prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Vila ndodhet ne nje nga bulevardet kryesore, ne nje zone mjaft te njohur dhe ...

Vile me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi, prane vilave Gjermane.

Vila ka nje siperfaqe totale pr
Me Qira 813-6 1000 €

Vile me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi, prane vilave Gjermane. Vila ka nje siperfaqe totale prej 350 m2  nder te cilat 200 m2 i ka hapesira te brendshme ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndertimi eshte prej 5 kate, ku dy katet e pa
Me Qira 813- 1000 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndertimi eshte prej 5 kate, ku dy katet e para jane biznese. Ndodhet ne nje lagje te njohur dhe te qete te ...

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje nga zonat me te mi
Me Qira 813-3 4000 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te preferuar per te zhvilluar biznesin ...

Vile 5 kateshe me qera ne Tirane.
Vila ndodhet shume prane qendres se Tiranes, 200 m nga rruga e Ka
Me Qira 713-57 3000 €

Vile 5 kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet shume prane qendres se Tiranes, 200 m nga rruga e Kavajes. Pozicionohet ne nje lagje te vjeter dhe te qete. Vila ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen “3 Vellezerit Kondi” ne Tirane.
Vila ndodhet jashte qy
Me Qira 713-36 1000 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen “3 Vellezerit Kondi” ne Tirane. Vila ndodhet jashte qytetit, larg zhurmes dhe pluhurit. Pozicionohet ne nje zone me ...

Vile 3 kateshe me qira prane Rezidences Amerikane ne Tirane.

Vila ka 2 vjet qe ka perfunduar puni
Me Qira 713-33 1700 €

Vile 3 kateshe me qira prane Rezidences Amerikane ne Tirane. Vila ka 2 vjet qe ka perfunduar punimet, te cilat jane me dru dhe cilesore. Ajo shtrihet ne nje ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.
Vila ndodhet 100m mbi Kolegjin Kristal ne
Me Qira 713-22 1200 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Vila ndodhet 100m mbi Kolegjin Kristal ne nje grup vilash ne koder dhe 120m prane Kopshtit Botanik. Vila ...

Vile 3-kateshe me qera prane Sanatoriumit ne Tirane.
Vila ofrohet e mobiluar me te gjitha mobiljet
Me Qira 713-17 300 €

Vile 3-kateshe me qera prane Sanatoriumit ne Tirane. Vila ofrohet e mobiluar me te gjitha mobiljet dhe pajisjet e nevojshme. Por mund te pershtatet mjaft mire ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje nga rruget kryesore, shum
Me Qira 713-4 2000 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Vila ndodhet ne nje nga rruget kryesore, shume prane Qendres dhe pikave kyce te qytetit. Shtepia eshte e ...

Vile 2-kateshe me qera ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje lagje plot me vila dhe te qete te qytetit.
Me Qira 713-3 1500 €

Vile 2-kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet ne nje lagje plot me vila dhe te qete te qytetit. Aty do te gjeni qetesine dhe ajrin e paster qe keni ...

Vile 3 kateshe me qera pas Qendres Globe ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje grup vilash dhe zone te qet
Me Qira 613-44 2000 €

Vile 3 kateshe me qera pas Qendres Globe ne Tirane. Vila ndodhet ne nje grup vilash dhe zone te qete te qytetit. Ajo eshte ndertuar ne vitin 2006 dhe disponon te ...

Vile me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Vila eshte e pozicionuar ne nje lagje te njohur dhe
Me Qira 613-43 1100 €

Vile me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Vila eshte e pozicionuar ne nje lagje te njohur dhe te vjeter te qytetit. Ajo eshte ndertuar ne vitin 1997 dhe ...

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuara te Tiranes.
Vila ndodhet ne
Me Qira 613-46 2500 € €

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuara te Tiranes. Vila ndodhet ne zonen e Lundres duke garantuar qetesi dhe rekals per kedo. Me ...

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.
Vila eshte ndertuar ne nje truall rreth 7
Me Qira 613-27 2000 €

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Vila eshte ndertuar ne nje truall rreth 700 m2, me siperfaqe 150 m2 per cdo kat. Me ane te dy portave te ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Vila perfshin nje siperfaqe prej 220 m
Me Qira 613-21 1500 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Vila perfshin nje siperfaqe prej 220 m2 ndertim dhe 150 m2 oborr. Kati i pare eshte i organizuar ne ...

Vile 4-kateshe me qera pas Qendres Glob ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje lagje te
Me Qira 613-7 2500 €

Vile 4-kateshe me qera pas Qendres Glob ne Tirane. Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje lagje te qete dhe te njohur te qytetit. Me hapësirat e medhaja, ...

Vile rezidenciale me qera ne rrugen “3 Vellezerit Kondi” ne Tirane.

Vila pozicionohet
Me Qira 513-13 3500 €

Vile rezidenciale me qera ne rrugen “3 Vellezerit Kondi” ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje lagje mjaft te qete dhe te sigurt, larg zhurmes se ...

Vile 2-kateshe me qera ne Tirane. Me siperfaqe trualli 500 m2, vila ofron 300 m2 hapesira te banuesh
Me Qira 513-12 2200 €

Vile 2-kateshe me qera ne Tirane. Me siperfaqe trualli 500 m2, vila ofron 300 m2 hapesira te banueshme dhe 200 m2 oborr. Vila ofron katin e nendheshem ku perfshihet ...

Vile 3-kateshe me qera ne Tirane. Me siperfaqe 132 m2 ne cdo kat, villa pozicionohet ne nje lagje te
Me Qira 513-11 2000 €

Vile 3-kateshe me qera ne Tirane. Me siperfaqe 132 m2 ne cdo kat, villa pozicionohet ne nje lagje te qete dhe me siguri te larte. Vendndodhja ofron ajrin e paster ...

Vile 2-kateshe me qera mbi Kolegjin Kristal ne Tirane. Me siperfaqe 250 m2 vila eshte e organizuar n
Me Qira 413-59 650 €

Vile 2-kateshe me qera mbi Kolegjin Kristal ne Tirane. Me siperfaqe 250 m2 vila eshte e organizuar ne 2 kate, ku secili kat perfshin sallonin te bashkengjitur me ...

Vile me qera ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane. Vile eshte 2 kateshe, me oborr perpara dhe banjo te
Me Qira 413-51 1000 €

Vile me qera ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane. Vile eshte 2 kateshe, me oborr perpara dhe banjo te jashtme. Me siperfaqe 140 m2, cdo kat eshte i organizuar ne ...

Vile 5-kateshe me qera prane Sheshit Shqiponja ne Tirane. Vila jepet per here te pare me qera, pra p
Me Qira 413-50 2000 €

Vile 5-kateshe me qera prane Sheshit Shqiponja ne Tirane. Vila jepet per here te pare me qera, pra punimet jane te gjitha te reja dhe cilesore. Eshte e pajisur me ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Me siperfaqe 90 m2, cdo kat eshte i organizu
Me Qira 413-34 700 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Me siperfaqe 90 m2, cdo kat eshte i organizuar ne 3 dhoma, aneks dhe banjo. Cdo kat eshte i pajisur me hyrje ...

Vile 3-kateshe me qera prane Restorant Durresit ne Tirane. Ne hyrje te viles do mund te gjeni oborri
Me Qira 413-25 3000 €

Vile 3-kateshe me qera prane Restorant Durresit ne Tirane. Ne hyrje te viles do mund te gjeni oborrin e gjelberuar dhe vende per parkim. Me siperfaqe 160 m2 , cdo ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.
Me siperfaqe 100 m2 kati i pare perfshin s
Me Qira 313-37 1000 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Me siperfaqe 100 m2 kati i pare perfshin sallonin, kuzhinen, banjo dhe garazhdin per 2 makina. Kati i ...