Vilë Në Shitje Tirane

Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per Shtepi private dhe vila ne shitje ne Tirane . Me poshte do te gjeni nje te listuar te gjithe vilave e ofruar ne shitje ne qytet por dhe ne reidencat e mirenjohura si longhill Residence apo Rolling Hills ne periferi te Tiranes . Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tiranes mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone. Listimet e meposhtme jane per shitje dhe jane te perditesuara vazhdimisht. Ne mundohemi te ofrojme per ju kushtet dhe cmimet me te mira. Per cdo pyetje apo kerkese te vecante mos hezitoni te na kontaktoni.

Vile per shitje ne rrugen Gjon Krisli ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiran
Në Shitje 1121-33N 135.000 €

Vile per shitje ne rrugen Gjon Krisli ne Tirane. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiranes, afer rruges kryesore, e rrethuar me mure dhe porte hekuri. Ndertesa ka nje siperfaqe totale prej 226 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 122 m2. Vila ...

Vile 3-kateshe per shitje ne zonen e Porcelanit ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli 400 m2 dhe sipe
Në Shitje 1121-28V 300.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne zonen e Porcelanit ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli 400 m2 dhe siperfaqe ndertimi 362 m2 te ndare ne 3 kate. Kati i pare eshte i organizuar ne 2 dhoma te medha te pa mobiluara, tualet dhe korridor. Kati i dyte eshte i ...

Vile per shitje ne rrugen Teodor A Ipen ne Tirane.
Shtepia ka truall me siperfaqe 389 m2 dhe siperf
Në Shitje 1121-27N 720.000 €

Vile per shitje ne rrugen Teodor A Ipen ne Tirane. Shtepia ka truall me siperfaqe 389 m2 dhe siperfaqe ndertimi rreth 561.3 m2 e cila ndahet ne 3 kate: Kati perdhe ka 1 dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 para hyrje. Kati 2 ...

Vile 1-kateshe per shitje prane shkolles Hasan Prishtina ne Tirane.

Shtepia ofron nje siperfaqe t
Në Shitje 319-36T 120.000 €

Vile 1-kateshe per shitje prane shkolles Hasan Prishtina ne Tirane. Shtepia ofron nje siperfaqe totale prej 117 m2 dhe nje siperfaqe ndertese prej 72 m2 te organizuar ne: 2 dhoma gjumi, sallon se bashku me kuzhine, tualet, verande. Vila ofrohet ne ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.
Siperfaqja e parceles ndertimore eshte r
Në Shitje 1021-31N 650.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Siperfaqja e parceles ndertimore eshte rreth 229 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte 352 m2 e ndare ne 3 kate: Kati I organizohet ne nje sallon te madh, dhome ngrenje, kuzhine e vecuar, ...

Vile dhe toke per shitje ne rrugen Jusuf Gervalla ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe
Në Shitje 1021-16V 310.000 €

Vile dhe toke per shitje ne rrugen Jusuf Gervalla ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 292 m2 te ndare ne 2 kate.  Kati i pare organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, korridor, banjo dhe nje dhome e ...

Vile per shitje prane rruges Agush Gjergjevica ne Tirane.
Siperfaqja totale e baneses eshte 623 m2,
Në Shitje 821-57F 623.000 €

Vile per shitje prane rruges Agush Gjergjevica ne Tirane. Siperfaqja totale e baneses eshte 623 m2, eshte e ndare ne kater kate ku secili kat ka sallon me kuzhine dhe hapesire per ngrenie, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon, te cilat organizohen si me ...

Vila per shitje ne nje kompleks rezidencial ne Lunder ne ndertim e siper. 
Ofrohen vila 2 dhe
Në Shitje 821-55V 552.060 €

Vila per shitje ne nje kompleks rezidencial ne Lunder ne ndertim e siper.  Ofrohen vila 2 dhe 3-kateshe me siperfaqe te ndryshme. Vile 2-kateshe me siperfaqe trualli prej 360 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 306.7 m2 organizohen ne: Kati -1 ...

Vile per shitje ne Lunder shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane.
Vila eshte ndertuar vitet
Në Shitje 821-52A 530.000 €

Vile per shitje ne Lunder shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane. Vila eshte ndertuar vitet e fundit dhe pozicionohet ne nje rezidence te vogel me vila. Ka nje siperfaqe prej 290 m2 te brendshme dhe 620 m2 pjese e jashtme oborr. Kati i pare ka ...

Vile per shitje prane xhamise ne zonen e Priskes se Madhe ne Tirane.
Ne periferi te Tiranes ndodhet
Në Shitje 821-33F 80.000 €

Vile per shitje prane xhamise ne zonen e Priskes se Madhe ne Tirane. Ne periferi te Tiranes ndodhet nje banese 1-kateshe me nje siperfaqe ndertimi prej 150 m2 dhe truall me siperfaqe prej 500 m2 e cila perfshin edhe papafingon dhe ndahet ne sallon me ...

Vile per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Lokalizohet ne nje zone shume te qete te Saukut te
Në Shitje 821-23V 550.000 €

Vile per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Lokalizohet ne nje zone shume te qete te Saukut te Vjeter dhe eshte e ndare ne 3 hyrje te vecanta duke perfshire edhe nje kat te nendheshem qe shfrytezohet per parkim. Siperfaqja e tokes se viles eshte ...

Vile per shitje ne rrugen Vangjel Noti ne Tirane.
Eshte e ndare ne 4 kate dhe e rrethuar me mure pe
Në Shitje 721-33V 550.000 €

Vile per shitje ne rrugen Vangjel Noti ne Tirane. Eshte e ndare ne 4 kate dhe e rrethuar me mure per te ofruar privatesi, ku siperfaqja toke eshte 479 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte 519 m2. Kati I: Bar-kafe me siperfaqe 110 m2, dy dhoma dhe nje ...

Shitet vile 4 kateshe prane rruges se Dibres, ne Tirane. 

Kati -1 ka nje siperfaqe prej
Në Shitje 718-4E 1.200.000 €

Shitet vile 4 kateshe prane rruges se Dibres, ne Tirane.  Kati -1 ka nje siperfaqe prej 96.1 m2 dhe ka nje hapesire te pershtatur si qilar me nje hapesire te hapur qe perfshin nje dhome ndjenje, nje dhome gatimi, si edhe nje ambient ...

Vile 4-kateshe per shitje ne rrugen Hysen Cino ne Tirane.
Shtepia eshte e ndare ne 4 kate, ku siper
Në Shitje 621-7V 600.000 €

Vile 4-kateshe per shitje ne rrugen Hysen Cino ne Tirane. Shtepia eshte e ndare ne 4 kate, ku siperfaqja e truallit eshte 154 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte rreth 439 m2, te cilat perfshijne: Kat I: sallon se bashku me kuzhine, dhome gjumi, ...

Vilë 3-katëshe për shitje pranë rrugës Fuat Toptani, në Tiranë.
Në Shitje 521-2V 320.000 €

Vilë 3-katëshe për shitje pranë rrugës Fuat Toptani, në Tiranë. Sipërfaqja e tokës është 380 m2 dhe siperfaqja e ndërtimit është 303 m2, e ndarë në 3 kate si më ...

Vile 2- kateshe per shitje ne rrugen Halit Bega ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe trualli prej trual
Në Shitje 421-37D 380.000 €

Vile 2- kateshe per shitje ne rrugen Halit Bega ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe trualli prej trualli prej 496 m2 dhe siperfaqe ndertimi 329 m2. Kati i pare eshte open space dhe mund te perdoret per biznes. Kati i dyte eshte i organizuar ne sallon, ...

Vile per shitje prane rruges Shefqet Ndroqi ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 360 m2 dhe sipe
Në Shitje 421-22V 170.000 €

Vile per shitje prane rruges Shefqet Ndroqi ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 360 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 196.3 m2 te ndare ne dy kate. Kati i pare organizohet ne 3 dhoma gjumi, banjo, korridor dhe shkalle nga brenda, kati i dyte ...

Vile 2-kateshe per shitje prane Televizionit News 24 ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 412 m2
Në Shitje 321-26V 140.000 €

Vile 2-kateshe per shitje prane Televizionit News 24 ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 412 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 124 m2. Vila ndahet ne dy kate, kati I pare me siperfaqe prej 96 m2 organizohet ne garazh, depo dhe dy dhoma te ...

Vile per shitje ne zonen e Berzhites , shume prane Mulletit.
Vila ben pjese ne nje residence te re
Në Shitje 321-14a 185.000 €

Vile per shitje ne zonen e Berzhites , shume prane Mulletit. Vila ben pjese ne nje residence te re te sapoperfunduar. Ka nje siperfaqe totale te parceles prej 341 m2 dhe siperfaqe e brenddshme 191 m2. Pjesa e brendshme ofron ne katin e pare sallon, ...

Vila dy kateshe per shitje ne rezidencen Tirana Luxury Residence.
SIperfaqja e truallit eshte 800 m
Në Shitje 419-70T 495.000 €

Vila dy kateshe per shitje ne rezidencen Tirana Luxury Residence. SIperfaqja e truallit eshte 800 m2 dhe siperfaqja e ndertimit 322 m2. Disponohem dy vila identike, te sapondertuara, te pabanuara me pare. Kati i pare eshte 154 m2 i organizuar ne ...

Vile 2-kateshe per shitje prane resortit turistik Teatri Kame ne Pellumbas.

Ka nje siperfaqe trua
Në Shitje 321-3V 185.000 €

Vile 2-kateshe per shitje prane resortit turistik Teatri Kame ne Pellumbas. Ka nje siperfaqe trualli prej 700 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 170 m2. Vila ndahet ne 2 kate me siperfaqe 85 m2. Kati I pare organizohet ne sallon, kuzhine, verande ...

Vile 2-kateshe per shitje ne Lunder, Tirane.

Pjese e nje kompleksi residencial shume te njohur dh
Në Shitje 1218-13a 520.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne Lunder, Tirane. Pjese e nje kompleksi residencial shume te njohur dhe te preferuar. Me nje siperfaqe te brendshme prej 249 m2 dhe siperfaqe e jashtme prej rreth 400 m2. Hapesirat jane te shfrytezuara mjaft mire ne dy ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Demir Zyko, prane ish fushes se Beksave ne Tirane.

Ka nje sip
Në Shitje 1120-46V 425.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Demir Zyko, prane ish fushes se Beksave ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 350 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 400 m2 te ndare ne 3 kate si me poshte: Kati 0 parking dhe magazine me siperfaqe 120 m2 dhe ...

Vile 4 katshe ne shitje  ne rrugen Haki Shehu , afer Vilave Amerikane .
Banesa ka nje siperfaq
Në Shitje 1020-51i 804.000 €

Vile 4 katshe ne shitje  ne rrugen Haki Shehu , afer Vilave Amerikane . Banesa ka nje siperfaqe totale prej 536 m2 , te 4 katet dhe trualli me siperfaqe prej 246 m2dhe ofrohet e pamobiluar. Me pare eshte perdorur si kopesht femijesh , keshtuqe ...

Vile 3-kateshe per shitje ne prane Shkolles se Kuqe ne Tirane

Ka nje siperfaqe trualli perj
Në Shitje 920-33V 200.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne prane Shkolles se Kuqe ne Tirane Ka nje siperfaqe trualli perj 102.6 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 55.8 m2. Kati I pare I viles organizohet ne sallon bashke me kuzhine, korridor , banjo dhe shkallet nga ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Tahir Kadare ne Tirane.

Vila ofron nje siperfaqe totale ndert
Në Shitje 919-32S 300.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Tahir Kadare ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe totale ndertimi prej 255 m2 e ndare ne 3 kate ku siperfaqe parcele jane 205 m2. Kati i pare perbehet nga sallon me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi dhe ...


Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 388 m2 d
Në Shitje 320-20S 1.300.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 388 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 1053 m2 e cila organizohet ne kater kate si meposhte: Kati nentoke perdoret si magazine dhe eshte ambient open space me ...

Vile 2 kateshe per shitje prane Bulevardit Blu ne Kamez.

Vila ka nje siperfaqe trualli prej 200 m
Në Shitje 620-27V 62.000 €

Vile 2 kateshe per shitje prane Bulevardit Blu ne Kamez. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 200 m2 dhe siperfaqe ndertimi  178.2 m2 te ndare ne dy kate. Kati I pare eshte I organizuar ne dhome ndenje, kuzhine , dhome gjumi dhe banje ndersa ...

Vile per shitje ne rezidences White Houses ne Lunder. E perbere nga 3 kate + bodrum ndahet ne 290 m2
Në Shitje 620-26a 525.000 €

Vile per shitje ne rezidences White Houses ne Lunder. E perbere nga 3 kate + bodrum ndahet ne 290 m2 ndertim dhe 180 m2 oborr i shfrytezueshem.Ne katin e pare gjendet sallon i madh dhe tualet, kati i dyte ka nje dhome qe perdoret si  kuzhine e ...

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe trualli prej 30
Në Shitje 620-21D 190.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi  188 e ndare ne dy kate. Kati I pare eshte I organizuar ne tre ambiente dhomash dhe nje tualet dhe kati i dyte ne dy ...

Vile 4 kateshe per shitje ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Siperfaqe totale te brendshme 49
Në Shitje 520-19a 760.000 €

Vile 4 kateshe per shitje ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Siperfaqe totale te brendshme 491 m2 e ndare ne 4 kate : Kati i pare: Eshte hyrja qe te lidh direkt ne zonen e sallonit, ka ambientin e kuzhines dhe te ngrenjes , tualet dhe nje veranda ...

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Gjelberimi ne Vore, ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 300
Në Shitje 520-16S 120.000 €

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Gjelberimi ne Vore, ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 116 m2. Shtepia organizohet ne dy kate si meposhte: Kati pare: sallon me kuzhine sebashku, dhome gjumi, tualet dhe ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet buze rruges kryesore.
Vila eshte
Në Shitje 1019-17T 1.500.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet buze rruges kryesore. Vila eshte e organizuar ne 3 kate te cilat kane nje siperfaqe perkatesisht me siperfaqe 150 m2, 240 m2 dhe 56 m2 te organizuara ne: Kati i pare: 3 ambiente te ndara ...

Vile 5 kateshe per shitje ne rrugen Luis Jansin Henkard ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 38
Në Shitje 320-14S 850.000 €

Vile 5 kateshe per shitje ne rrugen Luis Jansin Henkard ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 386 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 890 m2 e cila organizohet ne 5 kate si meposhte: Kati perdhe eshte in dare ne dy hyrje te vecanta 2+1 dhe ...

Vile 3 kateshe per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane.
Ndodhet ne nje kompleks rezdencial
Në Shitje 220-55S 800.000 €

Vile 3 kateshe per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks rezdencial te mirenjohur dhe te preferuar te qytetit. Ofron nje siperfaqe parcele prej 580 m2 dhe siperfaqe totale ndertimore prej 396 m2. Vila ka nje ...

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen dytesore Tirane-Durres ne zonen Fushe Mezez ne Tirane.
Në Shitje 220-40S 220.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen dytesore Tirane-Durres ne zonen Fushe Mezez ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 500 m2 ku 110 m2 jane ndertimi dhe 400 m2 jane oborr. Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar e cila organizohet ne 2 ...