Tokë Në Shitje Tirane

Toke per shitje prane rruges Zalata ne Tirane.
Pozicionohet ne krah te rruges dhe gjatesia qe ka me
Në Shitje 815-16b 180.000 €

Toke per shitje prane rruges Zalata ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges dhe gjatesia qe ka me rrugen eshte rreth 44 metra. Toka ka siperfaqe prej 4000 m2 ne formen e nje drejtkendeshi. Eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme, firme ...

Toke per shitje afer Lundres perkatesisht ne fshatin Gurra e Vogel.

Toka ka nje siperfaqe prej 90
Në Shitje 815-7m 230.000 €

Toke per shitje afer Lundres perkatesisht ne fshatin Gurra e Vogel. Toka ka nje siperfaqe prej 900 m2. E rrethuar me nje mur te larte mbrojtes dhe e mbjellur me peme te ndryshme, porta hyrese eshte prej hekuri dhe me permasa standarte per ...

Toke per shitje prane ures se Tapizes ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore nacionale dhe k
Në Shitje 715-16b 350.000 €

Toke per shitje prane ures se Tapizes ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore nacionale dhe ka formen e nje drejtekendeshi te rregullt. Toka ka siperfaqe prej 6156 m2 dhe eshte e pajisur me leje ndertimi nga komuna respektive e zones per ...

Toke dhe ndertese per shitje ne Mullet.

Pozicionohet buze rruge kryesore me mundesi shume te mire
Në Shitje 615-18b 550.000 €

Toke dhe ndertese per shitje ne Mullet. Pozicionohet buze rruge kryesore me mundesi shume te mire reklamimi. Toka ka siperfaqe prej 2700 m2 dhe ndertesa ka siperfaqe prej 666 m2 te ndare ne 3 kate ku: Kati i pare eshte bodrum i cili aktualisht ...

Toke per shitje ne rrugen Beselidhja ne Tirane.
Pozicionohet buze rruges kryesore ne formen e nje d
Në Shitje 415-58b 504.000 €

Toke per shitje ne rrugen Beselidhja ne Tirane. Pozicionohet buze rruges kryesore ne formen e nje drejtkendeshi te rregullt. Toka ka siperfaqe prej 8400 m2 me dalje direkt ne rrugen kryesore dhe dimensione ( 33 metra gjeresi dhe 255 metra gjatesi ...

Toke ne shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane, tek Liqeni Farkes.

Komuna e Farkës &eum
Në Shitje 415-27m 75.000 €

Toke ne shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane, tek Liqeni Farkes. Komuna e Farkës është vendi i zgjedhur per banimet elitare dhe me pamje marramendëse të maleve. Plani urbanistikes eshte miratuar per ndertime ne kte ...

Toke ne shitje prane Qendres Boterore Bektashiane ne Tirane.

Pozicionohet 50 m nga rruga kryesore
Në Shitje 415-23m 103.100 €

Toke ne shitje prane Qendres Boterore Bektashiane ne Tirane. Pozicionohet 50 m nga rruga kryesore. Ka nje siperfaqe prej 1031 m2. Toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje banese, vile, ambjent biznesi ose ferme turistike. Zona ...

Toke per shitje prane rruges se Kokonozeve ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore me nje s
Në Shitje 415-21b 86.400 €

Toke per shitje prane rruges se Kokonozeve ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me nje siperfaqe prej 480 m2. Toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje banese, vile ose godine sherbimi. Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe plot ...

Toke per shitje prane rruges Farke –Surrel ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore dh
Në Shitje 315-31b 166.725 €

Toke per shitje prane rruges Farke –Surrel ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore dhe zona sipas planit urbanistik eshte per ndertim vilash. Toka ka siperfaqe prej 2565 m2 dhe ndodhet vetem 500 m larg Unazes se Madhe e cila po ...

Toke dhe magazine per shitje ne fillimin e rruges se Domjes ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kr
Në Shitje 315-30b 300.000 €

Toke dhe magazine per shitje ne fillimin e rruges se Domjes ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore dhe ka mundesi parkimi per makina ose kamiona te madhesive te ndryshme. Prane tokes ndodhen edhe serrat e xhamit. Brenda tokes ndodhet nje ...

Toke per shitje prane rruges Iliria ne Tirane.
Pozicionohet buze rruge dytesore e cila ka akses te
Në Shitje 115-46b 3.750.000 €

Toke per shitje prane rruges Iliria ne Tirane. Pozicionohet buze rruge dytesore e cila ka akses te drejtperdrejte me autostraden Tirane-Durres. Prane saj jane ndertuar shume firma te ndryshme prodhimi dhe sherbime nga me te njohurit ne vend. Toka ka ...

Toke per shitje ne rrugen e Garunjes ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore dhe nga toka d
Në Shitje 1214-24b 240.000 €

Toke per shitje ne rrugen e Garunjes ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore dhe nga toka dallohen lehtesisht liqeni I Thate dhe Artificial I Tiranes. Toka ka siperfaqe prej 1.800 m2 dhe eshte e gjitha e rrethuar. Eshte shume e ...

Toke per shitje per shitje ne rrugen Dervish Shaba ne zonen e Mjull Bathore ne Tirane.

Pozicionoh
Në Shitje 1214-21b 600.000 €

Toke per shitje per shitje ne rrugen Dervish Shaba ne zonen e Mjull Bathore ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore prane shume lokaleve te njohura ne Lunder. Toka ka siperfaqe reale prej 6.000 m2 por me hipoteke jane vetem 4.800 m2. Pra ...

Toke per shitje ne rrugen Albanet prane Kamzes ne Tirane.

Toka ka siperfaqe prej 700 m2 ne te cil
Në Shitje 1214-14b 50.000 €

Toke per shitje ne rrugen Albanet prane Kamzes ne Tirane. Toka ka siperfaqe prej 700 m2 ne te cilen perfshihen dhe dy ndertesa. Eshte e gjitha e rrethuar. Njera prej ndertesa eshte e re, e paperfunduar dhe e ndare ne 2+1 ndersa tjetra eshte ...

Toke per shitje prane rruges Berisha ne Kamez.
Pozicionohet vetem 400 metra larg qendres se Kamzes
Në Shitje 1214-9b 45.000 €

Toke per shitje prane rruges Berisha ne Kamez. Pozicionohet vetem 400 metra larg qendres se Kamzes dhe shume prane stadiumit te Kamzes.  Toka ka siperfaqe prej 500 m2 dhe nga te dyja anet e saj ka rruge.  Eshte shume e pershtatshme per te ...

Toke per shitje ne Tirane ne zonen e Shkozes.
Toka pozicionohet ne rrugen Agush Gjergjevica mbrapa
Në Shitje 100 €/m2 €

Toke per shitje ne Tirane ne zonen e Shkozes. Toka pozicionohet ne rrugen Agush Gjergjevica mbrapa Kryegjyshates. Me nje siperfaqe prej 300m2 me formen e nje drejtkendeshi. Shume e pershtatshme per vile duke qene se pozicionohet ne nje zone te qete , ...

Toke per shitje ne prane shkolles private Sarina.
Ajo pozicionohet prane rruges kryesore me dalje n
Në Shitje 914-16b 240.000 €

Toke per shitje ne prane shkolles private Sarina. Ajo pozicionohet prane rruges kryesore me dalje ne rrugen Kastriotet dhe ne rrugen Industriale. Kjo prone ka nje siperfaqe prej 2.000 m2 ne formen e nje drejtkendeshi. Eshte e pershtatshme per banim, ...

Toke per shitje ne rrugen Enriko Telini.

Toka ndodhet prane rruges kryesore ne zonen e Kombinatit
Në Shitje 914-7b 28.200 €

Toke per shitje ne rrugen Enriko Telini. Toka ndodhet prane rruges kryesore ne zonen e Kombinatit. Ka nje siperfaqe prej 235 m2. Eshte shume e pershtatshme per te ndertuar shtepi banimi ose godina te ndryshme sherbimi. Ndodhet vetem 5 km larg ...

Toke per shitje prane Liqenit te Paskuqanit.

Toka ndodhet disa metra larg liqenit, buze rruge kry
Në Shitje 814-32b 126.000 €

Toke per shitje prane Liqenit te Paskuqanit. Toka ndodhet disa metra larg liqenit, buze rruge kryesore e cila ndan zonen e Paskuqanit me ate te Kamzes. Siperfaqja e saj eshte 3000 m2 dhe eshte ne formen e nje drejtkendeshi me gjatesi 35 m. Eshte ...

Toke per shitje ne rrugen Altruisti ne Tirane.

Toka ndodhet buze rruge, prane qendres se Kamzes,
Në Shitje 614-38b 75.000 €

Toke per shitje ne rrugen Altruisti ne Tirane. Toka ndodhet buze rruge, prane qendres se Kamzes, ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 1500 m2, eshte shume e pershtatshme per banim dhe per biznese te ndryshme. Perparesia e kesaj toke eshte dhe ...

Toke per shitje prane Universitetit Kristal ne Tirane.
Toka ndodhet ne rrugen dytesore te autostrad
Në Shitje 414-51b 245.000 €

Toke per shitje prane Universitetit Kristal ne Tirane. Toka ndodhet ne rrugen dytesore te autostrades Tirane – Durres. Eshte vetem 6 km larg qendres se Tiranes. Ka nje siperfaqe prej 1750 m2 dhe eshte e pershtatshme per ndertim te cdo lloj fushe ...

Toke per shitje ne rrugen Xhemal Sheh Abazi ne Tirane.
Toka ka nje siperfaqe prej 1800 m2 ku brenda
Në Shitje 414-21b 1.080.000 €

Toke per shitje ne rrugen Xhemal Sheh Abazi ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe prej 1800 m2 ku brenda saj kemi nje ndertim te vjeter me siperfaqe prej 600 m2.  E gjithe ndertesa eshte 1-kateshe me nje lartesi deri ne 5 m e cila mund te perdoret ose ...

Toke bujqesore ne shitje ne Autostraden Tirane-Elbasan.
Toka ndodhet ne buze te rruges kryesore me
Në Shitje 214-1b 600.000 €

Toke bujqesore ne shitje ne Autostraden Tirane-Elbasan. Toka ndodhet ne buze te rruges kryesore me siperfaqe totale 5000 m2. Aktualisht eshte e mbjelle dhe punuar me peme frutore e ullinj. I jane beret e gjitha kanalizimet elektrike dhe ujore. Ne te ...

Toke per shitje ne rrugen e Elbasanit ne fshatin Stermas ne Tirane.
Kjo toke pozicionohet ne nje ve
Në Shitje 114-17b 1.088.000 €

Toke per shitje ne rrugen e Elbasanit ne fshatin Stermas ne Tirane. Kjo toke pozicionohet ne nje vend shume te favorshem per te zhvilluar biznese te ndryshme. Toka ndodhet ne nje vend te qete dhe me ajer te paster. Me nje sipefaqe totale prej 13 600 ...

Toke per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane.

Kjo toke pozicionohet ne nje vend shume te favorshe
Në Shitje 1113-12 55.000 €

Toke per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane. Kjo toke pozicionohet ne nje vend shume te favorshem per banese duke qene se ndodhet shume afer residencave te vilave te kesaj zona dhe direkt mbas qendres tregtare TEG. Me nje sipefaqe totale prej 500 ...

Toke per shitje ne zonen e Yzberishit ne Tirane.
Toka ka nje siperfaqe prej 47.000 m2 dhe eshte shu
Në Shitje 313-44 3.000.000 eur €

Toke per shitje ne zonen e Yzberishit ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe prej 47.000 m2 dhe eshte shume e pershtatshme per ndertim te cdo lloji fushe si banim ashtu edhe fabrika. Toka rrethohet nga kater anet nga rruge , duke u pozicionuar ne nje zone te ...