Toke ne shitje prane Universitetit Kristal ne Tirane , Albania (TRS-414-51b)

ID TRS-414-51b
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 315.000 Euro
Sipërfaqe m2 1750 m2
Qyteti Tirane
Adresa Autostrada Tirane-Durres

Toke per shitje prane Universitetit Kristal ne Tirane.

Toka ndodhet ne rrugen dytesore te autostrades Tirane – Durres. Eshte vetem 6 km larg qendres se Tiranes.

Ka nje siperfaqe prej 1750 m2 dhe eshte e pershtatshme per ndertim te cdo lloj fushe biznesi per banim, fabrike, depo farmaceutike etj.

Ajo rrethohet nga 2 anet e saj me rruge me akses dhe dalje ne rrugen dytesore.

Kjo zone eshte shume e zhvilluar dhe ka shume biznese rreth e rrotull qe operojne aty.

Toka eshte e pandashme dhe e gjitha e niveluar.

Nese deshironi te hapni nje biznes atehere ky eshte investimi I duhur.

Eshte e pajisur me certificate pronesie.

Cmimi 180 Euro / m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën