Toke per shitje ne zonen e Fushe-Prezes ne Tirane

ID TRS-1219-49L
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 308.000
Sipërfaqe m2 14000
Qyteti Tirane
Adresa Fushe-Kruje, Ahmetaq

Toke per shitje ne Ahmetaq ne Tirane.
Ka siperfaqe totale prej 14.000 m2 me parametra te rregullta.
Pozicionohet prane rruges kryesore dhe ka akses direkt ne te.
Eshte shume e pershtatshme per ndertimin e ndonje kapanoni, fabrike ose veprimtari te tjera.
Ne zonen perreth ushtrojne aktivitetin e tyre dhe kompani te tjera te njohura.
Eshte lehtesisht e aksesueshme ne autostraden Tirane-Durres dhe pak minuta nga Aeroporti Nene Tereza.
Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie me statusin are.
Cmimi: 22 Euro/m2.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne Peze Helmes, prane rezervarit, ne Tirane.

Trualli ka nje siperfaqe totale prej
Në Shitje 917-10K 315.000 €

Toke per shitje ne Peze Helmes, prane rezervarit, ne Tirane. Trualli ka nje siperfaqe totale prej 9000 m2 te ...