Toke per shitje ne zonen e Gjirit te Lalezit, Durres

ID TRR-622-41Z
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 490.000
Sipërfaqe m2 6890
Qyteti Durres
Adresa Gjiri Lalezit

Toke per shitje prane gjirit te Lalezit, Durres.
Ka nje siperfaqe prej 6890 m2.
Satusi aktual eshte are.
Toka ka nje forme drejtkendore dhe ndodhet buze rruge.
Ka akses te lehte ne rruge kryesore.
E pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi: 490.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën