Toke per shitje ne zonen e Mjull Bathores ne Tirane

ID TRS-323-51A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 150.000 euro
Sipërfaqe m2 700m2
Qyteti Tirane
Adresa Mjull Bathore, Tirane

Shitet toke me koeficient ndertimi ne Mjull Bathore prane TEG.
Ndodhet 1 minut larg rrethrrotullimit te TEG-ut. 
Ka nje siperfaqe prej 700m2 dhe pozicionohet shume prane rruges.
Zona ne te cilen ndodhet lejon ndertimin me nje koeficient prej 0.6 me nje shfrytezim prej 30% deri ne 3 kate mbi toke per nje maksimum prej 420m2 ndertim mbi toke. 
Parcela gjendet ne nje plan te ngritur me drite natyrale nga te gjitha drejtimet.
Rrjeti elektrik, kanalizimet e ujit dhe infrastruktura rrugore jane te pranishme.
Toka eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 150.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toka ofron nje siperfaqe prej 550 m2, ku 202 m2 mbajne statusin truall. 
Eshte e pershtatshme
Në Shitje 224-11X 137.500 €

Toka ofron nje siperfaqe prej 550 m2, ku 202 m2 mbajne statusin truall.  Eshte e pershtatshme per ndertime te ...

Toke truall per shitje ne rrugen Gjuzepina Kosturi ne Tirane.
Ofron siperfaqe prej 500 m2 te pozici
Në Shitje 819-8L 160.000 €

Toke truall per shitje ne rrugen Gjuzepina Kosturi ne Tirane. Ofron siperfaqe prej 500 m2 te pozicionuar shume prane ...