Toke per shitje ne zonen e Valiasit ne Tirane (TRS-519-28S)

ID TRS-519-28S
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 109.000 Euro
Sipërfaqe m2 4400 m2
Qyteti Tirane
Adresa

Ofrohen 2 toke per shitje ne zonen e Valiasit, ne rrugen Kukesi ne Tirane.

Tokat kane nje siperfaqe prej 3500 m2 dhe 900 m2 te cilat jane ne formen e nje drejtkendeshi te rregullt dhe jane pozicionuara ne vije te dyte prane rruges kryesore.

Keto prona jane shume te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si , fosoneri, firma prodhimi, mobileri, magazine etj.

Zona eshte e zhvilluar dhe prane saj ka kompani te ndryshme qe operojne biznesit e tyre.

Ka akses te lehte ne bulevardin Blu, rrugen Abdi Bej Toptani, zonen e Kamzes, dhe 10 km larg qytetit te Tiranes.

Pronat jane te pajisura me certifikate te rregullt pronesie me statusin are.

 

Cmimi 81.000 Euro (Sip 3500m2)

Cmimi 28.000 Euro (Sip 900m2)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne Marikaj ne Tirane.
Toka ndodhet rreth 150 larg rruges dytesore dhe ka nje siperf
Në Shitje 316-8K 110.000 €

Toke per shitje ne Marikaj ne Tirane. Toka ndodhet rreth 150 larg rruges dytesore dhe ka nje siperfaqe prej 4400 ...