Toke per shitje prane Liqenit te Kasharit ne Tirane.

ID TRS-422-29V
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 100.000 Euro
Sipërfaqe m2 1135 m2
Qyteti Tirane
Adresa Kashar

Toke per shitje prane Autostrades Tirane-Durres ne Tirane.

Ka nje siperfaqe me dokumenta prej 1135 m2 dhe siperfaqe e shfrytezueshme prej 1300 m2.

Toka eshte e pershtatshme per ndertim kapanoni apo dhe shtepi banimi.

Siperfaqja e tokes eshte me permasa te rregullta.

Ka akses direkt ne rrugen Arkitekt Sinani, rrugen Dardani sidhe Autostraden Tirane- Durres.

Pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 100.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne autostraden Tirane-Elbasan ne zonen e Linzes.
Siperfaqja totale e tokes eshte 14
Në Shitje 717-62K 98.000 €

Toke per shitje ne autostraden Tirane-Elbasan ne zonen e Linzes. Siperfaqja totale e tokes eshte 1400 m2. Eshte nje ...

Toke per shitje ne rrugen Albanet ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 2000 m2 dhe eshte e organizuar n
Në Shitje 120-14S 90.000 €

Toke per shitje ne rrugen Albanet ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 2000 m2 dhe eshte e organizuar ne forme te ...

Toke per shitje prane rruges dytesore Butrinti ne zonen e Kasharit ne Tirane.
Pozicionohet buze rru
Në Shitje 718-28L 110.000 €

Toke per shitje prane rruges dytesore Butrinti ne zonen e Kasharit ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore dhe ka ...

Toke ne shitje prane Qendres Boterore Bektashiane ne Tirane.

Pozicionohet 50 m nga rruga kryesore
Në Shitje 415-23m 103.100 €

Toke ne shitje prane Qendres Boterore Bektashiane ne Tirane. Pozicionohet 50 m nga rruga kryesore. Ka nje ...