Toke per shitje prane zones se Kasharit ne Tirane (TRS-318-22L)

ID TRS-318-22L
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 80.000 Euro
Sipërfaqe m2 743 m2
Qyteti Tirane
Adresa Yrshek, Tirane

Toke per shitje ne rrugen Locka ne zonen e Yrshekut ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore me hyrje-dalje ne rrugen dytesore te autostrades Tirane-Durres.

Toka ka siperfaqe totale prej 743 m2 ndersa ne certificate ka te regjistruar vetem 459 m2.

Kjo zone eshte cilesuar si nje nga zonat ekonomike dhe industriale me te medha te Tiranes.

Toka eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme, fasoneri, firme prodhime apo sherbimi, ndertimin e nje vile etj.

Eshte e pajisur me hipoteke me statusin truall.

Cmimi: 80.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne rrugen Irfan Tershana ne Tirane.
Ofron siperfaqe totale prej 520 m2 pozicionuar
Në Shitje 219-25L 75.000 €

Toke per shitje ne rrugen Irfan Tershana ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 520 m2 pozicionuar prane rruges ...

Toke ne shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane, tek Liqeni Farkes.
Komuna e Farkës ë
Në Shitje 415-27m 75.000 €

Toke ne shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane, tek Liqeni Farkes. Komuna e Farkës është vendi i ...

Toke per shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane.
Pozicionohet ne vijen e pare te rruges kryesore gji
Në Shitje 518-51E 70.000 €

Toke per shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane. Pozicionohet ne vijen e pare te rruges kryesore gjithashtu dhe sherben ...

Truall per shitje prane rruges se Tuneleve ne Tirane.
Ofron siperfaqe totale prej 430 m2 te pajisur
Në Shitje 519-6L 86.000 €

Truall per shitje prane rruges se Tuneleve ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 430 m2 te pajisur me leje ...

Toke per shitje prane rruges se Kokonozeve ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore me nje sip
Në Shitje 415-21b 86.400 €

Toke per shitje prane rruges se Kokonozeve ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me nje siperfaqe prej 480 ...