Ndertese 1-kateshe dhe truall per shitje ne Laprake ne Tirane

ID TRS-621-33V
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 150.000
Sipërfaqe m2 337 m2
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Koli Bano

Ndertese dhe trual per shitje ne rrugen Koli Bano ne Laprake ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 337 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 110 m2.
Ndodhet ne qender te Laprakes, ne nje zone mjaft te populluar dhe te njohur dhe lidhet me rrugen Pandi Dardha.
Toka eshte e pershtatshme per ndertim vile ose aktivitete biznesi.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 150.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke truall per shitje ne rrugen Gjuzepina Kosturi ne Tirane.
Ofron siperfaqe prej 500 m2 te pozici
Në Shitje 819-8L 160.000 €

Toke truall per shitje ne rrugen Gjuzepina Kosturi ne Tirane. Ofron siperfaqe prej 500 m2 te pozicionuar shume prane ...