Vile 1-kateshe me qira ne zonen Ndroq-Pinet ne Tirane

ID TRR-721-27V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 400
Sipërfaqe m2 1455 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Ndroq-Pinet

Vile me qira ne fshatin Ndroq ne Tirane.
Siperfaqja totale e baneses eshte rreth 128 m2 dhe siperfaqja e oborrit eshte 1455 m2 e rrethuar me rrjete teli dhe ka porte hekuri.
Shtepia organizohet ne sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe bodrum.
Ofrohet e pamobiluar, e shtruar me parket, dritaret jane me grila, korridori ka hapesire te bollshme, banesa eshte e rrethuar me gardh, ka ambient per BBQ ne oborr, furnizohet me uje ne 24 ore dhe ka garazhe ne pjese e nendheshme me siperfaqe 5 metra me 9 metra.
Ne te djathte te hyrjes se shtepise jane 3 dhomat e gjumit ndersa ne anen e majte jane dy banjo si edhe salloni me kuzhinen.
Ndodhet ne nje zone shume te qete.

Cmimi: 400 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane.

Ka siperfaqe trualli prej 585.80m2 dhe
Me Qira 1018-1L 470 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane. Ka siperfaqe trualli prej 585.80m2 dhe siperfaqe ndertimi ...

Vile 3-kateshe me qera prane Sanatoriumit ne Tirane.

Vila ofrohet e mobiluar me te gjitha mobilje
Me Qira 713-17 300 €

Vile 3-kateshe me qera prane Sanatoriumit ne Tirane. Vila ofrohet e mobiluar me te gjitha mobiljet dhe pajisjet e ...

Vile 1 kateshe me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Pozicionohet pak metra larg rruges kryeso
Me Qira 815-12S 500 €

Vile 1 kateshe me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet pak metra larg rruges ...

Vile me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe  prej 200 m2 + 120
Me Qira 618-19d 450 €

Vile me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe  prej 200 m2 + 120 m2 verande te ...