Vilë Në Shitje Tirane

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe totale prej 219.
Në Shitje 115-21r 75.000 €

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez. Shtrihet ne nje truall me siperfaqe totale prej 219.9 m2 duke perfshire dhe oborrin rreth saj. Me nje siperfaqe ndertimi prej 85.1 m2 eshte e organizuar ne 2 kate si me poshte. -Kati i pare perfshin: ...

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez, Tirane  ndertuar ne vitin 2005.Ajo shtrihet ne n
Në Shitje 115-19r 185.000 €

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez, Tirane  ndertuar ne vitin 2005.Ajo shtrihet ne nje truall me siperfaqe totale prej 310 m2, duke perfshire dhe  oborrin .Ka nje  siperfaqe ndertimi prej 113.3 m2 te ndare ne 3 kate si me ...

Vile 3 kateshe ne shitje afer Casa Italia , buze rruge kryesore disa metra  larg autostrades Ti
Në Shitje 1214-34r 1.000.000 €

Vile 3 kateshe ne shitje afer Casa Italia , buze rruge kryesore disa metra  larg autostrades Tirane- Durres.Ajo shtrihet ne nje truall me siperfaqe totale prej 1103 m2, duke perfshire oborrin  magazine dhe vende per parkim.Ka nje  ...

Shtepi private 3+1  per  shitje ne rrugen Dardania, ne zonen e Treshit ne Tirane.
Shtepia
Në Shitje 1214-33r 130.000 €

Shtepi private 3+1  per  shitje ne rrugen Dardania, ne zonen e Treshit ne Tirane. Shtepia shtrihet ne nje truall prej 270 m2, duke perfshire oborrin dhe vend parkimi . Ka nje siperfaqe ndertimi prej 100 m2 te organizuar ne: sallon te madh se ...

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Hodo Nivica ne Tirane.Vila ndodhet ne zonen e quajtur Kodra e Prift
Në Shitje 1114-25j 450.000 €

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Hodo Nivica ne Tirane.Vila ndodhet ne zonen e quajtur Kodra e Priftit, mes shume vilave te ndertuara ne te.Ajo shtrihet ne nje truall prej 252m2, me siperfaqe totale ndertimi prej 485m2.Me cilesi ndertimi te larte, vila ...

Vile per shitje prane rruges Kreta ne Tirane.
Pozicionohet buze rruge kryesore, me vetem 700 m larg
Në Shitje 1114-11b 250.000 €

Vile per shitje prane rruges Kreta ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore, me vetem 700 m larg Autostrades Tirane-Durres. Ka siperfaqe toke prej 506 m2 dhe 330 m2 ndertim te ndare ne 4 kate si me poshte: Kati I pare ka siperfaqe 75 m2 e cila ...

Vile per shitje ne rrugen e Barrikadave  ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore dhe kat
Në Shitje 1114-3b 200.000 €

Vile per shitje ne rrugen e Barrikadave  ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore dhe kati I pare eshte fasade xhami e cila ju ndihmon ne reklamimin e biznesit tuaj. Vila ka siperfaqe prej 107.2 m2 te ndare ne tre kate: Kati I pare ka ...

Vile luksoze ne shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.
Vila pozicionohet ne nje zone te qet
Në Shitje 800.000 €

Vile luksoze ne shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje zone te qete te rrethuar nga vila te tjera dhe shume prane Residences amerikane ne Shqiperi. Me nje arkitekture perfekte si nga jashte edhe nga brenda, me nje ...

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.
Vila pozicionohet ne nje bllok vi
Në Shitje 600.000 € €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje bllok vilash duke ofruar qetesi dhe sigurine e nevojshme. Sipefaqe totale toke eshte 470 m2 ku ndodhet edhe bazamenti i shtepise me siperfaqe 132 m2. Vila eshte ...

Vile 4 kateshe ne shitje prane Medresese ne Tirane.Vila shtrihet ne nje truall prej 200m2, ku njolla
Në Shitje 1014-43j 600.000 €

Vile 4 kateshe ne shitje prane Medresese ne Tirane.Vila shtrihet ne nje truall prej 200m2, ku njolla e ndertimit eshte 130m2.Ne te jane ndertuar 4 kate, pra 520 m2 ne total te banueshme si dhe tarraca e shfrytezueshme.Kati i pare eshte i organizuar ne ...

Godine ne shitje prane shkolles Jeronim De Rada ne Tirane.Ndertesa shtrihet ne nje truall prej 91.1
Në Shitje 914-61j 170.000 €

Godine ne shitje prane shkolles Jeronim De Rada ne Tirane.Ndertesa shtrihet ne nje truall prej 91.1 m2.Toka eshte e shfrytezuar plotesisht nga kati i pare 91.1m2 dhe kati i dyte 80m2.Aktualisht godina eshte e ndare ne 3 dyqane dhe apartament ne katin e ...

Vile per shitje prane rruges Isuf Elezi.

Ndodhet prane rruges kryesore,  unazes se Tiranes e
Në Shitje 914-50b 430.000 €

Vile per shitje prane rruges Isuf Elezi. Ndodhet prane rruges kryesore,  unazes se Tiranes e cila po ndertohet kohet e fundit dhe liqenit artificial. Ka akses ne bulevardin Gjergj Fishta me nje largesi vetem 3.5 km larg qendres se ...

Vile per shitje prane zones se Linzes.
Vila ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes, larg zhurmes dh
Në Shitje 914-14b 790.000 €

Vile per shitje prane zones se Linzes. Vila ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes, larg zhurmes dhe ajrit te ndotur te qytetit. Zona eshte zhvilluar me ritme shume te shpejta kohet e fundit. Vila ka siperfaqe 540 m2 ndertim dhe 700 m2 toke dhe ...

Vile 4 kateshe ne shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane.Vila pozicionohet ne lagje te qete, zon
Në Shitje 914-10j 500.000 €

Vile 4 kateshe ne shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane.Vila pozicionohet ne lagje te qete, zone vilash, shume prane rruges kryesore.Shtrihet ne truall prej 320m2, me siperfaqe totale ndertimi 860m2.Hapesira eshte e organizuar ne 4 kate, ku:-kati i ...

Vile moderne per shitje ne rrugen Bilal Golemi.
Ajo pozicionohet buze rruge kryesore dhe eshte e pa
Në Shitje 914-2b 1.650.000 €

Vile moderne per shitje ne rrugen Bilal Golemi. Ajo pozicionohet buze rruge kryesore dhe eshte e pajisur me 2 porta te cilet jane te pajisura me pult. Vila ka 615 ndertim m2 dhe 415 m2 toke. Ndertimi I saj eshte teper cilesor dhe I gjithe muri I ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen e Durresit.
Vila ndodhet buze rruge, vetem 5 m larg nga rruga k
Në Shitje 814-8b 640.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen e Durresit. Vila ndodhet buze rruge, vetem 5 m larg nga rruga kryesore e Durresit dhe shume prane Zogut te zi. Eshte ndertuar ne vitin 1996 dhe eshte me shkalle te brendshme. Ka 467 m2 ndertim te ndare ne 3-kate ...

Vile 3 – kateshe per shitje ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje n
Në Shitje 414-19b 350.000 €

Vile 3 – kateshe per shitje ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes vetem 5 minuta larg saj. Ka 210 m2 toke te shtruar pjeserisht dhe 60 ndertim cdo kat. Kati I 1 ka sallon se bashku me ...

Vile 3- kateshe per shitje ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.
Vile eshte me tarace te madhe te shfry
Në Shitje 414-9b 500.000 €

Vile 3- kateshe per shitje ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vile eshte me tarace te madhe te shfrytezueshme dhe ndodhet prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertim prej 350 m2 dhe toke 200 m2. Ne katin e pare kemi sallon dhe garazhd ...

Vile 3 – kateshe per shitje ne zonen e saukut ne Tirane.

Nje rast mjaft i mire per nje shte
Në Shitje 414-2b 300.000 €

Vile 3 – kateshe per shitje ne zonen e saukut ne Tirane. Nje rast mjaft i mire per nje shtepi te mbrekullueshme alpine ne dalje te Tiranes. Vila alpine me projekt te ardhur nga Zvicra ndodhet ne zonen e Saukut . Siperfaqja e pergjithshme e ...

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone te njoh
Në Shitje 314-15j 230.000 €

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te njohur dhe te vjeter te qytetit, shume prane Prokurorise se Tiranes dhe Unazes se Vogel. Eshte ndertuar ne vitin 2000 me sperfaqe totale 200 m2. Kati i ...

Vile 3-kateshe per shitje prane Stacionit te Trenit ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje lagje te vjeter
Në Shitje 214-37j 1.900.000 €

Vile 3-kateshe per shitje prane Stacionit te Trenit ne Tirane. Vila ndodhet ne nje lagje te vjeter te Tiranes, ne prane rruges se Barrikadave, prane Stacionit te Trenit, pas Martenitetit “”Mbreteresha Geraldine”, Bulevardit Zogu I, ...

Vile 4 - kateshe dhe toke per shitje ne rrugen Gramozi ne Tirane.
Toka eshte e ndare ne dy pjese; n
Në Shitje 114-13b 400 000 €

Vile 4 - kateshe dhe toke per shitje ne rrugen Gramozi ne Tirane. Toka eshte e ndare ne dy pjese; njera toke ka siperfaqe 480 m2 ku eshte nje ndertese e vjeter e ndertuar 1 kateshe por e prishur kurse tjetra ka siperfaqe 470 m2 ku eshte e ndertuar ...

Vile 2-kateshe ne shitje ne Gjirin e Lalzit. Vila shtrihet ne nje truall prej 1300m2, ku secili kat
Në Shitje 114-3 280.000 €

Vile 2-kateshe ne shitje ne Gjirin e Lalzit. Vila shtrihet ne nje truall prej 1300m2, ku secili kat ofron nga 100 m2. Ndodhet rreth 5 min larg bregut te deti, duke ju ofruar ajrin dhe bukurine e zones. Aktualisht kati i pare eshte I organizuar ne sallon ...

Vile 2-kateshe ne shitje pas Bllokut te Ambasadave ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje nga rruget me t
Në Shitje 1113-42 510.000 €

Vile 2-kateshe ne shitje pas Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Vila ndodhet ne nje nga rruget me te njohura te qytetit, lagje e vjeter dhe e qete e Tiranes. Ajo eshte ndertuar ne vitet 1985, me letra te rregullta hipotekore. Shtrihet ne nje ...

Vile per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne bllokun e vilave Selite.

Vila ka rreth 450 m2 te ndare
Në Shitje 1113-15 340.000 € €

Vile per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne bllokun e vilave Selite. Vila ka rreth 450 m2 te ndare ne 3 kate. Cdo kat eshte me hyrje te vecante. Kati i pare ofron 2 apartamente me nga nje sallon+kuzhine, dhome gjumi + banjo. Kati i dyte ofron ...

Vile2 kateshe per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane.

Vila pozicionohet mbas qendres tregtare TE
Në Shitje 1113-12 200.000 � €

Vile2 kateshe per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane. Vila pozicionohet mbas qendres tregtare TEG , e cila eshte e njohur per residencat e shumta te vilave. Ka nje sipefaqe totale prej 500 m2 ku 125 eshte bazament i baneses , siperfaqeja totale e ...

Vile 2-kateshe ne shitje te Unaza e Re, ne Tirane.

Vila ndodhet shume prane rruges kryesore, rret
Në Shitje 1013-43 480.000 €

Vile 2-kateshe ne shitje te Unaza e Re, ne Tirane. Vila ndodhet shume prane rruges kryesore, rreth 20m larg, afer Rrethrrotullit te Doganes. Me punime teper cilesore, shtepia eshte e pershtatshme si per banim ashtu edhe per biznes. Kati i pare ...

Vile 3-kateshe ne shitje ne Qender te Tiranes. 
Vila ndodhet ne nje nga rruget kryesore, shume
Në Shitje 713-5 600.000 €

Vile 3-kateshe ne shitje ne Qender te Tiranes.  Vila ndodhet ne nje nga rruget kryesore, shume prane Qendres dhe pikave kyce te saj. Shtepia eshte e ndertuar ne vitin 2003 me punime teper cilesore dhe dekor te stilit Venecian. Ne nje truall prej ...

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje grup vilash dhe zo
Në Shitje 613-45 280.000 €

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Vila ndodhet ne nje grup vilash dhe zone te qete te qytetit. Ajo eshte ndertuar ne vitin 2006 dhe disponon te gjithe dokumentacionin hipotekor. Vila perfshin 3 kate ndertim dhe papafingo, me ...

Vile 2 kateshe ne shitje ne Peze Helmes ne Tirane.
Vila ndodhet ne periferi te qytetit duke ofruar
Në Shitje 613-16 295.000 €

Vile 2 kateshe ne shitje ne Peze Helmes ne Tirane. Vila ndodhet ne periferi te qytetit duke ofruar ajrin e paster dhe qetesine e kërkuar. Eshte ndertuar dhe projektuar posacerisht per te pushuar dhe kaluar momente relaksuese. Me siperfaqe trualli ...

Vile 3-kateshe ne shitje ne Tirane. Me siperfaqe trualli prej 302 m2, vila perfshin 390 m2 siperfaqe
Në Shitje 413-66 330.000 €

Vile 3-kateshe ne shitje ne Tirane. Me siperfaqe trualli prej 302 m2, vila perfshin 390 m2 siperfaqe ndertimi dhe 50 m2 garazhd. Kati i pare dhe i dyte jane organizuar ne 4 dhoma, kuzhine dhe banjo, me siperfaqe 158m2 secili. Kati i trete (papafingo) ...

Vile 2-kateshe ne shitje ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vila perfshin 200 m2 siperfaqe te brendsh
Në Shitje 313-38 1650 /m2 €

Vile 2-kateshe ne shitje ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vila perfshin 200 m2 siperfaqe te brendshme dhe 100 m2 oborr te gjelberuar. Kati i pare eshte i organizuar ne parking per 2 makina, sallon, kuzhine dhe banjo. Kati i dyte eshte i shperndare ne 3 ...

Vile 2 kateshe ne shitje pas Ambasades Amerikane ne Tirane.
Trualli perfshin 310 m2, ne nje nga zon
Në Shitje 313-27 490.000 €

Vile 2 kateshe ne shitje pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Trualli perfshin 310 m2, ne nje nga zonat me te njohura dhe te qeta ne Tirane.Kati i pare i viles ka siperfaqe 220 m2, e shperndare ne 6 dhoma dhe 2 banjo. Kati i dyte, me siperfaqe 150m2, ...