Vilë Në Shitje Tirane

Vile per shitje prane rruges ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Pozicionohet disa metra larg r
Në Shitje 616-15 650.000 €

Vile per shitje prane rruges ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Pozicionohet disa metra larg rruges kryesore ne nje nga lagjet me te vjetera te qytetit. Vila ka siperfaqe toke prej 287 m2 dhe siperfaqe banimi prej 440 m2 te ndare si me poshte: Ne ...

Vile 4 kateshe per shitje ne rrugen Norbert Jokl ne Tirane.
Vila ka nje hapesire prej 536.7 m2 te s
Në Shitje 516-57K 690.000 €

Vile 4 kateshe per shitje ne rrugen Norbert Jokl ne Tirane. Vila ka nje hapesire prej 536.7 m2 te shperndare ne 4 kate ku; Kati perdhe eshte dyqane qe aktualisht jane te dhena me qera. Kati i pare eshte i shperndare ne nje dhome ndenje te madhe, ...

Vile per shitje prane rruges 28 Nentori ne Tirane.

Pozicionohet disa metra larg rruges dytesore d
Në Shitje 416-40b 115.000 €

Vile per shitje prane rruges 28 Nentori ne Tirane. Pozicionohet disa metra larg rruges dytesore dhe autostrades Tirane-Durres. Vila ka siperfaqe toke prej 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 140 m2 te ndare ne dy kate si me poshte: Kati i pare ...

Vile per shitje disa metra larg rruges 3-Deshmoret ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore pr
Në Shitje 416-7b 250.000 €

Vile per shitje disa metra larg rruges 3-Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore prane shkolles se mesme te Yzberishtit. Vila ka siperfaqe toke prej 300 me dhe siperfaqe ndertimi prej 280 m2 te ndare ne 2 kate si me poshte: Kati i ...

Vile 2-kateshe per shitje ne kryqezimin e rruges Mihal Grameno me rrugen Isuf Sefeni.
Pozicionohet
Në Shitje 316-42b 500.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne kryqezimin e rruges Mihal Grameno me rrugen Isuf Sefeni. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore prane depos se ujit. Ndertimi ka siperfaqe prej 228.2 m2 ndersa toka ka siperfaqe prej 750 m2. Ndertimi perfshin: 1- Vile ...

Vile 4 kateshe per shitje ne rrugen Haxhi Bardhi ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone te qete shum
Në Shitje 316-35K 200.000 €

Vile 4 kateshe per shitje ne rrugen Haxhi Bardhi ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete shume prane vilave Amerikane. Me nje hapesire totale prej 474.6 m2 te shperndare ne kater kate: Kati pare ka nje hapesire prej 108.8 m2 qe aktualisht ...

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Hysen Cino ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe shum
Në Shitje 216-74K 250.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Hysen Cino ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar te qytetit te Tiranes. Ka nje hapesire prej 180 m2 te ndare ne: Kati i pare ka nje hapesire prej 100 m2 te ndare ne  dhome ndenje ...

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Hysen Cino ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe shum
Në Shitje 216-73K 350.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Hysen Cino ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar te qytetit te Tiranes. Ka nje hapesire banimi prej 220 m2 te ndare ne; Kati i pare ka nje apartament 1+1 prej 45 m2 dhe nje dyqan prej 35 ...

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Artan Lenja ne Tirane
Ka nje hapesire totale prej 460 m2 te nda
Në Shitje 216-26K 700.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Artan Lenja ne Tirane Ka nje hapesire totale prej 460 m2 te ndare ne: Kati perdhe ka nje hapesire prej 165 m2 i cili eshte i ndare ne 3 dhoma te medhaja, 1 korridor, 1 tualet, si dhe ka nje hapesire te madhe ku jane ...

Vile per shitje prane rruges Abdyl Elmazi ne Tirane.

Toka ka siperfaqe totale prej 580 m2 ndersa
Në Shitje 216-20b 180.000 €

Vile per shitje prane rruges Abdyl Elmazi ne Tirane. Toka ka siperfaqe totale prej 580 m2 ndersa ndertimi me nje siperfaqe prej 260 m2. Toka eshte e ndare ne dy pjese ku ne njeren ane ndodhet vila se bashku me garazhdin e mbyllur te makines ndersa ...

Vile per shitje prane rruges Bubulina ne Tirane.
Pozicionohet vetem disa metra larg rruges kryesore
Në Shitje 116-52b 230.000 €

Vile per shitje prane rruges Bubulina ne Tirane. Pozicionohet vetem disa metra larg rruges kryesore dhe ka nje ndertim te amortizuar. Vila ka siperfaqe ndertimi 240 m2 te ndare ne dy kate dhe siperfaqe reale toke prej 986 m2. Aktualisht te dyja katet ...

Vile per shitje ne rrugen Llazi Miho ne Tirane.
Pozicionohet buze rruge kryesore prane Misto Mames
Në Shitje 116-50b 3.500.000 €

Vile per shitje ne rrugen Llazi Miho ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore prane Misto Mames e Kombnatit dhe eshte ndertuar vitet e fundit me punime shume cilesore. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 1036 m2 dhe siperfaqe toke prej 3830 m2. Dy ...

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Berit Beker ne Tirane
Vila ndodhet ne nje nga zonat e reja ne h
Në Shitje 1115-57K 270.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Berit Beker ne Tirane Vila ndodhet ne nje nga zonat e reja ne hyrje te qytetit te Tiranes. Shtepia ka nje hapesire banimi prej 405 m2 te organizuara shume mire ne: 2 dhoma ndenje, 6 dhoma gjumi, 4 tualete dhe 3 ...

 
Vile luksoze per shitje ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane.
E pozicionuar ne nje kodri
Në Shitje 1115-43K 800.000 €

  Vile luksoze per shitje ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. E pozicionuar ne nje kodrine me ullishte me peisasazh te bukur nga Liqeni Arificial dhe nga qyteti i Tiranes duke ofruar qetesine dhe ajrin e paster. E shtrire ne nje siperfaqe ...

Vile moderne per shitje prane rruges Xhaferr Shaba ne Tirane.

Ndodhet ne nje kompleks te ri vilas
Në Shitje 1115-9b 450.000 €

Vile moderne per shitje prane rruges Xhaferr Shaba ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks te ri vilash te ndertuar vitet e fundit. Ka nje siperfaqe toke prej 557 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 322.5 m2. Kati i pare i viles eshte bodrum dhe ndahet ne ...

Vile per shitje ne rrugen Hamdi Pepo ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore dhe ka akses te
Në Shitje 1015-27b 550.000 €

Vile per shitje ne rrugen Hamdi Pepo ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore dhe ka akses te drejperdrejte ne Unazen e Madhe qe po ndertohet dhe ne rrugen e Kavajes. Vila ka siperfaqe prej 200 m2 toke dhe 600 m2 ndertim. Ne katin e pare te saj ...

Vile 2 kateshe per shitje ne nje nga zonat me te praferuara ne Tirane, liqeni thate.

Vila ka nje
Në Shitje 915-46k 120.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne nje nga zonat me te praferuara ne Tirane, liqeni thate. Vila ka nje siperfaqe prej 140 m2 hapsire banimi dhe 50 m2 oborr. Hapesirat e brendshme jane te ndara ku kati i pare ka guzhine, dhome ndenje, tualet. Kati i ...

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.
Me siperfaqe 170 m2 shtrihet ne nje trua
Në Shitje 815-51m 170.000 €

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Me siperfaqe 170 m2 shtrihet ne nje truall prej 120 m2. Vila ka nje stil te vjeter e tradicional. Lokalizohet ne nje prej zonave me te preferuara e te njohura te kryeqytetit. Eshte e ...

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Viktor Eftimiu ne Tirane.

Me siperfaqe totale 225 m2 ofron obo
Në Shitje 815-20m 160.000 €

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Viktor Eftimiu ne Tirane. Me siperfaqe totale 225 m2 ofron oborr rrethues 75 m2 dhe ndertim 75 m2/ kati. Vila eshte e organizuar ne : sallon,zone ngrenje, kuzhine, 3dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, verande. Ka ...

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.

Vila pozicionohet ne nje bllok v
Në Shitje 715-43m 360.000 €

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje bllok vilash,duke ofruar qetesine dhe sigurine e nevojshme. Siperfaqja totale eshte 500 m2, ku 340 m2 eshte toke dhe 160 m2 ndertim. Vila perbehet nga 4 ...

Vile per shitje prane rruges Skender Kosturi ne Tirane.

Banesa ka siperfaqe ndertimi prej 98 m2 t
Në Shitje 715-38b 63.000 €

Vile per shitje prane rruges Skender Kosturi ne Tirane. Banesa ka siperfaqe ndertimi prej 98 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete, bodrum dhe tarace. Shitet e mobiluar me te gjitha pajisjet e saj. Te gjitha ...

Vile moderne per shitje prane rruges Eshref Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne nje lagje te qete,
Në Shitje 715-25b 600.000 €

Vile moderne per shitje prane rruges Eshref Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne nje lagje te qete, ne nje grup vilash prane zones se Don Boskos dhe Unazes se Vogel. Vila ka siperfaqe toke prej 627 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 332 m2 ne ndare ne tre ...

Vile moderne per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane.
Ka siperfaqe ndertimi prej 49
Në Shitje 715-14b 490.000 €

Vile moderne per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane. Ka siperfaqe ndertimi prej 493 m2 dhe siperfaqe toke 590 m2. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ndertuar kohet e fundit ne periferi te Tiranes. Kompleksi ofron siguri maksimale ...

Vile per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane.

Ndodhet ne nje kompleks rezidencial
Në Shitje 715-7b 500.000 €

Vile per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ndertuar kohet e fundit ne periferi te Tiranes. Kompleksi eshte shume i preferuar si nga banoret vendas ashtu dhe nga te huajt. Ketu do te gjeni ...

Vile ne shitje ne Mjull Bathore ne Tirane.
Vila eshte  e organizuar ne dy kate  me oborr
Në Shitje 615-48m 180.000 €

Vile ne shitje ne Mjull Bathore ne Tirane. Vila eshte  e organizuar ne dy kate  me oborr rrethues dhe shtrihet ne nje truall 370 m2 . Nje kat i viles sherben si ambjent biznesi supermarket. Ambjenti i brendshem eshte me punime cilesore ...

Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane, shume prane me pallatin e Brigadave.

Vila
Në Shitje 615-37a 728.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane, shume prane me pallatin e Brigadave. Vila ka nje stil modern e perbere nga 3 kate me rreth 200 m2 kati. Kati perdhe  eshte garazh per 2-5  makina, lavantari dhe dhome lojrash. Kati i ...

Vile per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore me vetem
Në Shitje 615-4b 350.000 €

Vile per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me vetem pak minuta larg liqenit te Paskuqanit. Vila eshte ndertuar ne vitin 2006 dhe ka nje ndertim teper cilesor. Kjo prone ka siperfaqe ndertimi prej 800 m2 ...

Vile per shitje prane rruges se Daxhit ne zonen e Saukut ne Tirane.

Objekti eshte i paperfunduar
Në Shitje 515-42b 350.000 €

Vile per shitje prane rruges se Daxhit ne zonen e Saukut ne Tirane. Objekti eshte i paperfunduar dhe pozicionohet buze rruge kryesore. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 799 m2 dhe siperfaqe toke 1750 m2. Eshte e rrethuar nga te kater anet e saj dhe e ...

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.Vila shtrihet ne nje truall prej 250m2, me s
Në Shitje 240.000 € €

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.Vila shtrihet ne nje truall prej 250m2, me siperfaqe totale ndertimi prej 100m2 per secilin kat.Me cilesi ndertimi te larte, vila perfshin 2 kate, te cilat mund te perdoren sic jane tani apo mund te ...

Vile per shitje prane zones se Lundres se Tirane.

Pozicionohet ne nje kompleks vilash te ndertuar
Në Shitje 415-67b 245.000 €

Vile per shitje prane zones se Lundres se Tirane. Pozicionohet ne nje kompleks vilash te ndertuar kohet e fundit.  Kompleksi ju ofron siguri me kamera e roje 24-ore dhe administrim. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 198 m2 dhe siperfaqe toke ...

Vile per shitje prane rruges Ali Pashe Gucia ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore dhe zone
Në Shitje 415-51b 300.000 €

Vile per shitje prane rruges Ali Pashe Gucia ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore dhe zones se Kasharit. Vila ka siperfaqe toke prej 700 m2 dhe ndertim 120 m2 cdo kat. Eshte e rrethuar nga te kater anet e saj. Ne katin e pare ka sallon se ...

Vile luksoze per shitje afer qendres tregtare TEG ne Lunder.

Vila eshte pozicionuar ne nje komple
Në Shitje 450.000 € €

Vile luksoze per shitje afer qendres tregtare TEG ne Lunder. Vila eshte pozicionuar ne nje kompleks vilash larg zhurmes dhe pluhurit  te Tiranes .K y kompleks vilash ofron siguri te larte me kamera dhe roje 24 ore, administrim, vende te ...

Vile per shitje ne rrugen Marubi ne Tirane.

Banesa ka siperfaqe toke 350 m2 dhe ndertim prej 119.
Në Shitje 315-59b 62.000 €

Vile per shitje ne rrugen Marubi ne Tirane. Banesa ka siperfaqe toke 350 m2 dhe ndertim prej 119.92 m2. Ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, koridor dhe tualet. Oborri i saj eshte i shtruar me peme dhe lule te ndryshme ku ju mund ...

Vile per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane.
Ndodhet ne nje zone te mbushur plot me vila prane r
Në Shitje 315-33b 320.000 €

Vile per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane. Ndodhet ne nje zone te mbushur plot me vila prane rruges kryesore. Vila ka siperfaqe 474 m2 toke dhe 504 m2 ndertim te ndare ne kater kate si me poshte: Kati i 1-re perfshin hapesire boshe te ...

Vile per shitje ne rrugen Gjon Katrioti ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore me siperfaqe
Në Shitje 215-12b 225.000 €

Vile per shitje ne rrugen Gjon Katrioti ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me siperfaqe totale 337 m2 ku 175 m2 jane toke dhe 162 m2 ndertim. Ndertimi eshte I ndare ne 2 kate: Ne katin e pare ka sallon te pajisur me oxhak funksional, ...

Vile per shitje prane ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Eshte ndertuar ne vitin 2004 dhe pozicionohe
Në Shitje 215-1b 500.000 €

Vile per shitje prane ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Eshte ndertuar ne vitin 2004 dhe pozicionohet prane rruges kryesore me mundesi shume te mire reklamimi. Vila ka siperfaqe totale prej 558.3 m2 ku 122.9 m2 eshte toke dhe 435.4 m2 ndertim te ndare ...