Vilë Në Shitje Tirane

Vile per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane.
Pozicionohet ne nje kodrine me pamje te bukur perpara
Në Shitje 318-40a 800.000 €

Vile per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne nje kodrine me pamje te bukur perpara dhe e rrethuar nga vila dhe rezidenca te tjera.  Vila eshte e ndare ne 2 vila te bashkangjitura me siperfaqe dhe shperndarje perkatesisht si ...

Vile per shitje ne  nje kompleks vilash shume prane me TEG ne Lunder.

Ne procesin e fundit t
Në Shitje 218-24a 450.000 €

Vile per shitje ne  nje kompleks vilash shume prane me TEG ne Lunder. Ne procesin e fundit te perfundimit si residence vilash dhe qe do ofroje privatesi maksimale, siguri 24 ore dhe administrim te mire. Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej ...

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges Rexhep Jella .

Ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te pr
Në Shitje 218-11L 700.000 €

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges Rexhep Jella . Ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar si nga te huajt dhe nga vendasit. Ka siperfaqe nderitmi prej 330m2 dhe siperfaqe toke prej 170m2. Ne katin e pare te viles ka nje sallon te ...

Vile per shitje ne rrugen Paloke Kurti ne Tirane.
Vila ndodhet ne distance 50 m nga rruga Kastriote
Në Shitje 118-53R 330.000 €

Vile per shitje ne rrugen Paloke Kurti ne Tirane. Vila ndodhet ne distance 50 m nga rruga Kastriotet qe lidh Tiranen me Fushe-Krujen. Kjo prone ka nje siperfaqe trualli prej 580 m2 dhe siperfaqe ndertimi 610 m2. Kati perdhe eshte i organizuar ne ...

Vile 2 kateshe per shitje ne nje nga komplekset rezidenciale me te preferuara ne Lunder.

Kjo esht
Në Shitje 1217-30a 420.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne nje nga komplekset rezidenciale me te preferuara ne Lunder. Kjo eshte nje residence e mirenjohur per ndertime cilesore, organizim i mire i mirembajtjes dhe sigurise, gjelberim, ajer i paster, pishina, bar dhe ...

Shtepi per shitje ne autostraden Tirane-Durres kilometri 12.
Shtepia ndodhet buze autostrades, perb
Në Shitje 1117-52R 400.000 €

Shtepi per shitje ne autostraden Tirane-Durres kilometri 12. Shtepia ndodhet buze autostrades, perballe City Park. Siperfaqja totale e truallit eshte 1800 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit prej 760 m2 eshte e organizuar ne kater kate si me poshte: Kati ...

Vile per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 230 m2.
Sip
Në Shitje 1117-11d 230.000 €

Vile per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 230 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne tre kate  ku kati i pare dhe i dyte jane te organizuar  ne sallon, kuzhine te ndare, dy tualete, nje ...

Vile moderne per shitje ne nje kompleks rezidencial vilash ne Lunder, Tirane.

Rezidence shume e p
Në Shitje 1017-2a 470.000 €

Vile moderne per shitje ne nje kompleks rezidencial vilash ne Lunder, Tirane. Rezidence shume e preferuar nga vendas dhe te huaj.   Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 196 m2 dhe te jashtme rreth 488 m2. Me nje stil modern dhe ...

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Beniamin Kuta ne Tirane.

Banesa ka siperfaqe toke 247.40 m2 d
Në Shitje 917-32L 170.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Beniamin Kuta ne Tirane. Banesa ka siperfaqe toke 247.40 m2 dhe ndertim prej  153.2 m2 te ndare ne dy kate si me poshte: Ne katin e pare ndodhet salloni bashke me  kuzhinen, koridor, tualet dhe ...

Vile 2-kateshe per shitje  ne Lunder, Tirane.

Vila shtrihet ne nje truall prej 302 m2, me si
Në Shitje 917-31a 399.000 €

Vile 2-kateshe per shitje  ne Lunder, Tirane. Vila shtrihet ne nje truall prej 302 m2, me siperfaqe ndertimi 188m2. Hapesirat jane te shfrytezuara mjaft mire ne dy kate, ku: -kati i pare perfshin sallonin e ndenjes, dhome e vecante gatimi ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Oso Kuka ne Tirane
Vila pozicionohet ne nje bllok vilash ne nje
Në Shitje 617-70L 500.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Oso Kuka ne Tirane Vila pozicionohet ne nje bllok vilash ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Ka siperfaqe toke prej 340m2 ku ndodhet dhe bazamenti i baneses me siperfaqe 120m2. Vila eshte e ndare ne 3 kate me ...

Vile per shitje ne zonen Sauk i Vjeter ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe totale prej 320 m2, ku gara
Në Shitje 617-68d 200.000 €

Vile per shitje ne zonen Sauk i Vjeter ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe totale prej 320 m2, ku garazahi eshte 100 m2 dhe dy katet me lart nga 110 m2. Kati i I eshte i organizuar ne kuzhine, sallon ,dhome pritje dhe tualet. Kati i II eshte organizuar ...

Vile per shitje ne rrugen Kasem Shima ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore ne zonen e Meze
Në Shitje 517-43L 550.000 €

Vile per shitje ne rrugen Kasem Shima ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore ne zonen e Mezez-Koder dhe eshte ndertuar vitet e fundit me punime shume cilesore. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 400 m2 dhe siperfaqe toke prej 1000 m2. Kati i pare ...

Vile moderne per shitje prane qendres tregetare TEG.

Vila eshte pjese e nje zone residenciale te
Në Shitje 517-19K 565.000 €

Vile moderne per shitje prane qendres tregetare TEG. Vila eshte pjese e nje zone residenciale te ndertuara se fundmi duke ofruar siguri, komoditet, qetesi dhe ajer te paster si dhe kushte te nevojshme per te bere nje jetese te mire ne Tirane. Ka ...

Vile per shitje ne rrugen e Qelqit ne Tirane.
Vila pozicionohet buze rruges kryesore dhe ka nje sip
Në Shitje 517-18K 150.000 €

Vile per shitje ne rrugen e Qelqit ne Tirane. Vila pozicionohet buze rruges kryesore dhe ka nje siperfaqje ndertimi prej 100 m2 dhe 700 m2 oborr. Vila eshte e organizuar ne 3 ambiente, te ndara ne dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, nje verande e vogel dhe ...

Vile per shitje  ne nje kompleks vilash moderne ne Lunder. 
Vila eshte pjese e nje zone r
Në Shitje 517-10a 450.000 €

Vile per shitje  ne nje kompleks vilash moderne ne Lunder.  Vila eshte pjese e nje zone residenciale te ndertuar se fundmi duke ofruar siguri, qetesi, ajer te paster dhe kushte te nevojshme per te bere nje jetese te mire ne Tirane. Ka nje ...

Vile dhe dyqan per shitje ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane.
Ka siperfaqe trualli prej 585.80m2 dhe
Në Shitje 417-50L 250.000 €

Vile dhe dyqan per shitje ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane. Ka siperfaqe trualli prej 585.80m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 418m2 te ndare si me poshte: Vila ofron 3 kate banimi secili nga 109.5m2 dhe dyqan te vecuar me siperfaqe 90.3m2. Kati i pare ...

Vile per shitje ne nje kompleks te ri qe po ndertohet ne Gjec-Koder ne Tirane.
Ka siperfaqe trualli
Në Shitje 417-45L 320.000 €

Vile per shitje ne nje kompleks te ri qe po ndertohet ne Gjec-Koder ne Tirane. Ka siperfaqe trualli prej 411m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 250m2 te ndare si me poshte: Kati i pare me siperfaqe 110m2 ndahet ne sallon te pajisur me oxhak funksional, ...

Vile 3 kateshe per shitje ne Lunder ne Tirane.

Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te T
Në Shitje 417-14K 300.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne Lunder ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe e njohur per ajrin e paster. Me nje hapesire banimi prej 234 m2 dhe 120 m2 oborr ofron:   Kati i pare: Dhome ndenje, kuzhine, ...

Vila per shitje shume prane me mbikalimin e autostrades Tirane-Elbasan ne zonen e Mulletit. 
Në Shitje 317-40d 110.000 -160.000 €

Vila per shitje shume prane me mbikalimin e autostrades Tirane-Elbasan ne zonen e Mulletit.  Vilat jane  pozicionuar ne nje zone mjaft te aksesueshme me rruge , kanalizime dhe e pershtatshme per banim duke qene se rrethohet edhe nga vila te ...

Vile luksoze per shitje ne nje nga komplekset me te preferuara ne periferi te Tiranes.
Vila eshte p
Në Shitje 317-36a 550.000 €

Vile luksoze per shitje ne nje nga komplekset me te preferuara ne periferi te Tiranes. Vila eshte pozicionuar ne nje kompleks vilash te reja duke ofruar qetesi , ajer te paster dhe siguri te larte. Me nje siperfaqe  prej  240 m2 te brendshme ...

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Abedin Rexha ne Tirane.

Banesa ka siperfaqe trualli prej 156.
Në Shitje 317-28L 200.000 €

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Abedin Rexha ne Tirane. Banesa ka siperfaqe trualli prej 156.7m2 dhe ndertimi 99.4m2. Eshte e organizuar ne  sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, tualet dhe verande. Banesa ofrohet ploteshisht e ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Pano Lula ne Tirane.

Vila ka nje hapesire prej 480m2 ku perfs
Në Shitje 217-10L 180.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Pano Lula ne Tirane. Vila ka nje hapesire prej 480m2 ku perfshin truallin me siperfaqe 115m2 dhe ndertmin me siperfaqe 365m2. Eshte e shperndare ne 3 kate si me poshte: Kati i 1-re me siperfaqe 105m2 eshte i ...

Vile 1-kateshe per shtije ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 1
Në Shitje 1216-29d 115.000 €

Vile 1-kateshe per shtije ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 150 m2 dhe 300 m2 oborr. Siperfaja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine e ndare, dy dhoma gjumi, verande dhe tualet. Gjithashtu ka edhe nje ...

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.

Ka nje hapesire prej 359 m2 hapesire
Në Shitje 1116-1K 170.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Ka nje hapesire prej 359 m2 hapesire ndertimi te ndare ne dy kate ku; Kati i pare ka nje hapesire prej 201 m2 te shperndare ne dyqan, sallon, kuzhine te madhe, 2 dhoma gjumi dhe nje ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Albanet ne Laknas.

Pozicionohet ne nje bllok vilash ne krah t
Në Shitje 916-55L 370.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Albanet ne Laknas. Pozicionohet ne nje bllok vilash ne krah te rruges kryesore dhe shitet e mobiluar. Toka ka siperfaqe prej 1.795 m2 dhe ndertim me siperfaqe prej  542.3 m2. Ndertimi eshte i ndare ne dy ...

Vile per shitje pjese e nje residence te mirenjohur ne Lunder te Tiranes.

Nje kompleks vilash mja
Në Shitje 916-1a 460.000 €

Vile per shitje pjese e nje residence te mirenjohur ne Lunder te Tiranes. Nje kompleks vilash mjaft i preferuar dhe shume i suksesshem per qera dhe shitje. Ka nje arkitekture te bukur, komunitet i qete , gjelberim dhe ajer te paster. Vila ne ...

Vile per shitje ne rrugen Ilia Xhokaxhi ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore, ne krah te s
Në Shitje 816-52b 220.000 €

Vile per shitje ne rrugen Ilia Xhokaxhi ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore, ne krah te shkolles Barjam Curri. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 272 m2 dhe siperfaqe oborri prej 214 m2. Ndertimi eshte i ndare ne 2 kate si me ...

Shtepi Private, Bar-Kafe dhe Toke per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Pozicionohet buze rr
Në Shitje 816-48b 300.000 €

Shtepi Private, Bar-Kafe dhe Toke per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore me nje siperfaqe trualli prej 610 m2, siperfaqe banimi prej 74.5 m2 dhe siperfaqe lokali prej 56 m2. Banesa eshte e organizuar ne sallon ...

Vile per shitje prane rruges Foto Janku ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore disa metra la
Në Shitje 816-37 136.000 €

Vile per shitje prane rruges Foto Janku ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore disa metra larg shkolles Harry Fultz. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 253.6 m2 dhe siperfaqe oborri prej 45.2 m2. Ndertimi eshte i ndare ne dy kate si me ...

Vile 2 kate per shitje ne rrugen Luan Peza ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje zone te qete prane Burgut
Në Shitje 816-36K 270.000 €

Vile 2 kate per shitje ne rrugen Luan Peza ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete prane Burgut te Grave ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 360 m2 te shperndare ne ne 2 kate ku kati i pare eshte i ndare ne 3 apartamente 1+1 qe momentalisht ...

Objekt 5 katesh per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ka nje hapesire prej 678 m2 t
Në Shitje 716-47K 750.000 €

Objekt 5 katesh per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ka nje hapesire prej 678 m2 te shperndare ne 5 kate ku: Kati perdhe 118 m2 te organizuar ne dy apartamente 1+1 dhe verande. Kati i pare ka nje hapesire prej 140 m2 dhe eshte i ...

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Ilmi Aver ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe nje
Në Shitje 716-42K 82.000 €

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Ilmi Aver ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe nje oborr prej 500 m2 te mbjellur me peme te ndryshme. Ka nje hapesire banimi prej 120 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe, kuzhine e vecuar, 2 ...

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Gjon Krisali ne Tirane.

Vila ndahet ne tre hyrje ku secila pr
Në Shitje 716-27K 190.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Gjon Krisali ne Tirane. Vila ndahet ne tre hyrje ku secila prej tyre ka nje hapesire prej 150 m2 ku: Hyrja e pare eshte e organizuar ne katine pare me dhome ndenje, 2 dhoma gjumi dhe tualet ndersa ne katin e dyte ...

Vile ne shitje per biznes prane Ministrise se Jashtme ne Tirane.
Ka nje hapesire prej 130 m2 te shp
Në Shitje 716-3K 520.000 €

Vile ne shitje per biznes prane Ministrise se Jashtme ne Tirane. Ka nje hapesire prej 130 m2 te shperndare ne 2 dhoma te medha, tualet dhe oborr. Aktualisht funksionon si bar-kafe por eshte i pershtatshem edhe biznese te tjera ose per banim. Vila ...

Vile per shitje ne zonen e Koder Kamzes ne Tirane.
Pozicionohet ne krah te rruges kryesore me siper
Në Shitje 616-30b 450.000 €

Vile per shitje ne zonen e Koder Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore me siperfaqe ndertimi prej 638.6 m2 dhe siperfaqe toke truall prej 1230 m2. Ndertimi organizohet si me poshte: Bodrumi ka siperfaqe prej 153 m2 I ndare ne 3 ...