Vile me qera prane rezidencave amerikane ne Tirane

ID TRR-513-13
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3500 euro
Sipërfaqe m2 930m2 + 300m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 3 Vellezerit Kondi

Vile rezidenciale me qera ne rrugen “3 Vellezerit Kondi” ne Tirane.

Vila pozicionohet ne nje lagje mjaft te qete dhe te sigurt, larg zhurmes se qytetit.

Me nje siperfaqe 312 m2 ne cdo kat dhe oborr 300 m2 ne te do gjeni:

-katin e I-re te organizuar ne sallon te madh ndenje, dhome gatimi te vecante dhe ambjent ngrenje te orientuara me pamje relaksuese drejt oborrit.

-kati II-te perfshin dhomen matrimonial me garderobe dhe tualet brenda, 2 dhoma te tjera gjumi dhe nje tualet.

-kati i III-te eshte mjaft i pershtatshem per vizitoret apo miqte, duke i ofruar atyre sallon ndenje, dhome gjumi, tualet me hidromasazh dhe ballkon.

Vila eshte teper luksoze dhe eshte projektuar posacerisht per residence ne Shqiperi.

Ajo perfshin oborr te gjelberuar, pishine verore, ambjente ndenje, garazh, depo etj.

Sistem qendror ndricimi dhe aspirimi.

Sistem qendror ngrohje si dhe e pajisur me kondicioner.

Roje sigurie 24h.

Ne te do te gjeni gjithcka qe keni kerkuar!

 

 

Cmimi 3500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile  me qera ne nje nga komplekset me luksoze te vilave ne Shqiperi, kompleksi Rolling Hills n
Me Qira 517-27a 3400 €

Vile  me qera ne nje nga komplekset me luksoze te vilave ne Shqiperi, kompleksi Rolling Hills ne Lunder. Vila ...