Magazine me qera ne rrugen nacionale Vore-Rinas, (TRR-1112-21)

ID
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1000 €
Sipërfaqe m2 600 m2
Lartesia 0
Shperndarja 0
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa
Magazine me qera ne rrugen nacionale Vore – Rinas, tek kthesa e Prezes.
Magazina ka nje siperfaqe prej 600 m2, ka gjithashtu uji dhe drita, sherbim siguri 24 ore.

Cmimi 1000 €/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën