Magazine me qera ne zonen e Fushe Prezes ne Tirane, (TRR-1018-3d)

ID TRR-1018-3d
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Sipërfaqe m2 5850 m2
Lartesia 0
Shperndarja 3
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Fush Preze

Magazine me qera prane Rinasit ne Tirane.

Me nje siperfaqe ndertimi  prej 1010 m2 dhe siperfaqe trualli 5850 m2.

Lartesia e Kapanonit varion nga 9 m2 deri ne 11 m2.

Siperfaqja e ndertimit te kapanonit shperndahet ne nje ambient te hapur,  80 m2 qe perdoren si zyra dhe dy tualete.

Ka akses te lehte ne rrugen kryesore dhe ofron vende parkimi.

Mund te perdoret per aktivitet te ndryshme , fabrika, magazine etj.

Zona eshte shume e pershtatshme per aktivitet dhe ka akses te lehte ne autostraden Tirane- Durres.

 

Cmimi 2000 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën