Magazine me qira prane Spitalit Amerikan 3 ne Tirane

ID TRR-523-19R
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 2600
Sipërfaqe m2 720
Lartesia 5
Shperndarja 2
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sabaudin Gabrani

Magazine me qira ne rrugen Sabaudin Gabrani prane rruges se Kavajes.
Magazina pozicionohet ne katin e dyte teknik te nderteses dhe eshte e pajisur me ashensor per mallra.
Ambienti ka nje siperfaqe prej 720 m2 dhe lartesi 4.5 meter.
Eshte i organizuar ne 2 hapesira open space te ndara nga njera-tjetra.
Dyshemeja eshte e  shtruar me pllaka dhe struktura e pergjithshme e magazines eshte ne gjendje shume te mire.
Magazina ofron sistem elektrik, sistem me kamera sigurie dhe ndricim natyral me dritare te orientuara ne Jug.
Eshte e pershtatshme per destinacione te ndryshme biznesi.
Gjithashtu ndertesa ka dhe nje siperfaqe oborri te perbashket prej 600 m2 qe mund te perdoret per vend parkimi per makina apo kamiona mallrash.
Ka akses te shpejte me rrugen e Kavajes, rrugen Teodor Keko, Autostraden Tirane-Elbasan etj. 

Cmimi: 3.6 Euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën