Ndertese 4-kateshe ne shitje prane QTU ne Tirane

ID TRS-722-7S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 155.000 Euro
Sipërfaqe m2 500 m2
Dhoma 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Industriale

Ndertese e paperfunduar ne shitje ne Fushe-Mezez ne Tirane.
Objekti eshte ne fazen e karabinase per momentin dhe ofron mundesine e zhvillimit te punimeve sipas qellimit te te interesuarit.
Ndertesa ka siperfaqje totale prej 245 m2  dhe siperfaqje ndertimi 500 m2 e perbere nga 4 kate.
Ndodhet ne nje zone industriale ne zhvillim.
Ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Durres, rrugen Industriale, zonen e Kamzez, zonen e Laprakes etj.
Objekti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt.
Cmimi 155.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën