Truall per shitje prane Liqenit te Frakes ne Tirane (TRS-519-6L)

ID TRS-519-6L
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 86.000 Euro
Sipërfaqe m2 430 m2
Qyteti Tirane
Adresa Liqeni i Farkes

Truall per shitje prane rruges se Tuneleve ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale prej 430 m2 te pajisur me leje ndertimi.

Kjo zone eshte shume e pershtatshme per ndertimin e ndonje vile private.

Zona eshte e qete e mbushur me ajer te paster dhe po zhvillohet gradualisht me biznese te shumllojshme.

Ka akses te direkt ne rrugen e Tuneleve, rrugen Panorama e Liqenit dhe zonen e Saukut.

Kjo prone eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 86.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke ne shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane, tek Liqeni Farkes.
Komuna e Farkës ë
Në Shitje 415-27m 75.000 €

Toke ne shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane, tek Liqeni Farkes. Komuna e Farkës është vendi i ...

Toke per shitje ne rrugen Irfan Tershana ne Tirane.
Ofron siperfaqe totale prej 520 m2 pozicionuar
Në Shitje 219-25L 75.000 €

Toke per shitje ne rrugen Irfan Tershana ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 520 m2 pozicionuar prane rruges ...

Truall dhe shtepi ne shitje ne rrugen Myslym Keta ne zonen e Tufines ne Tirane.

Trualli ka nje si
Në Shitje 1118-39E 80.000 €

Truall dhe shtepi ne shitje ne rrugen Myslym Keta ne zonen e Tufines ne Tirane. Trualli ka nje siperfaqe prej 600 m2 ...

Toke per shitje prane rruges se Kokonozeve ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore me nje sip
Në Shitje 415-21b 86.400 €

Toke per shitje prane rruges se Kokonozeve ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me nje siperfaqe prej 480 ...