Vile 1-kateshe per shitje ne zonen e Tufines ne Tirane (TRS-119-23L)

ID TRS-119-23L
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 160.000 Euro
Sipërfaqe m2 314.60 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Tufine, Rruga Rexhep Traja

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Rexhep Tarja , shume prane Profarmes ne Tirane.

Vila ka siperfaqe toke 214.40 m2 dhe ndertim prej  100.20 m2 te organizuar si me poshte:

Salloni, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe verande.

Te gjitha dhomat jane te ndricuara me drite dielli pothuajse gjate gjithe dites dhe ne sallon eshte instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Oborri i saj eshte i mbjelle me peme dhe lule te ndryshme ku ju mund te kaloni nje pasdite te kendshme.

Vila eshte e rrethuar me mur ne te kater anet e saj duke ofruar nje siguri me te larte.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e populluar.

Prane saj do te gjeni te gjitha fsherbimet qe ju nevojiten ju ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.

Ne oborrin e viles ofrohet mundesi parkimi te nje makine.

Vila se bashku me token jane te pajisura me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 160.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Beniamin Kuta ne Tirane.

Banesa ka siperfaqe toke 247.40 m2 d
Në Shitje 917-32L 170.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Beniamin Kuta ne Tirane. Banesa ka siperfaqe toke 247.40 m2 dhe ndertim ...