Vile 2-kateshe dhe toke per shitje ne zonen e Dajtit, Tirane (TRS-918-22L)

ID TRS-918-22L
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 280.000 Euro
Sipërfaqe m2 2110 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Priske e Madhe, Tirane

Vile dhe toke per shitje ne zonen Priske e Madhe ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale toke prej 1310 m2, siperfaqe trualli 800 m2 dhe ndertim 163.24 m2 te ndare ne dy kate si me poshte:

kati pare eshte i organizuar ne sallon bashke me kuzhine, tualet, depo dhe dhome lavanteri.

Kati i dyte ndahet ne 3 dhoma gjumi, dhome garderobe edhe tualet.

Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar ne varesi te preferencave te klientit.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet dy kondicionereve.

Oborri eshte i mbjelle me peme dhe lule te ndryshme duke ofruar nje ambient relaksues.

Siperfaqja e tokes mund te shfrytezohet dhe per ndertimin e vilave te tjera.

Pozicionohet ne nje zone te qete dhe te mbushur me ajer te paster.

Infrastuktura eshte e rregullt dhe me akses te lehte ne rrugen kryesore Ali Pasha.

Toka sebashku me vilen jane te pajisura me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 280.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën