Vile 2 kateshe me qera ne Lunder , Tirane , (TRR-1117-36a)

ID TRR-1117-36a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2200 Euro
Sipërfaqe m2 535 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa

Vile 2-kateshe per qera  ne Lunder, Tirane.

Vila shtrihet ne nje truall prej 347 m2, me siperfaqe ndertimi 188m2.

Hapesirat jane te shfrytezuara mjaft mire ne dy kate, ku:

-kati i pare perfshin sallonin e ndenjes, dhome e vecante gatimi dhe tualet, lavanteri.

-kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe 2 ballkone.

Punime teper cilesore dhe te nje stili modern, te cilat konsistojne ne: parket cilesor, sistem ngrohje-ftohje, pajisje hidrosanitare, termoizolim i brendshem, dritare dopioxham, si dhe kuzhinen me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

Te gjitha ambjentet jane te dizenjuara me dritare te medha, te cilat e mbushin plot drite natyrale.

Ne cmim ju perfshihen dhe 2 vende parkimi.

Kompleksi eshte nje nga me te preferuarit si nga shtetas shqiptar ashtu edhe te huaj, punonjes te Ambasadave, etj. 

Ky kompleks vilash dhe apartamentesh ju siguron administrim, siguri te larte, ambjente te gjelberta, pishine, bar, restorant dhe qetesine e ajrin e paster qe e ofron fshati.

Price 2200 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne Tirane ne zonen e Lundres.

Vila
Me Qira 1117-35a 2300 €

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne Tirane ne zonen e Lundres. Vila ka siperfaqe te ...