Vile 2 kateshe me qera prane Mbikalimit te Unazes se Madhe ne Tirane

ID TRR-318-28R
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Sipërfaqe m2 377+205
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Teodor Keko

Vile me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Vila e cila strukturohet ne dy kate ndodhet prane mbikalimit te Unazes se Madhe ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Siperfaqja totale eshte 376.70 m2 ndersa siperfaqja e nderteses prej 205 m2 eshte e organizuar ne dy kate me siperfaqe te barabarte dhe te organizuara si vijon:

Kati i pare perbehet nga 2 dhoma ndenje, korridor dhe 1 tualet ndersa kati i dyte organizohet ne 3 dhoma, korridor, 3 ballkone dhe nje tualet.

Vila ofrohet e mobiluar me nje stil modern dhe cilesor.

Afersia me rrugen kryesore dhe vendodhja krijon mundesite te mira perdorimi per biznes.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet 4 kondicionereve.

Oborri ka ne perberje nje kend qe mund te perdoret per barbeque dhe ne varesi te funksionit qe i jepet prones mund te sherbeje ne menyra te ndryshme.

Ndodhet prane rruges kryesore, ne nje distance te afert me stacionin e transportit urban dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Vendodhja i krijon mundesine e aksesimit te shpejte ne rrugen Teodor Keko, rrugen e Kavajes dhe Unazen e Madhe te Tiranes.

 

Cmimi 1000 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën