Vile 2 kateshe me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRR-913-24)

ID TRR-913-24
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1400 euro
Sipërfaqe m2 220 m2 + 100 m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kompleksi Dinamo

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.

Vila ofron nje siperfaqe banimi prej 110 m2 ne cdo kat, bodrum prej 70 m2 dhe oborr rreth 100 m2.

Ne te hyre te viles do gjeni garazhin per 2 makina dhe bodrumin.

Kati i pare ofron sallonin e ndenjes te bashkengjitur me kuzhinen, nje dhome pritje per miqte, korridor dhe tualet.

Kati i dyte eshte projektuar per fjetjen, me 4 dhoma gjumi dhe nje banjo te perbashket.

Te gjitha ambjentet jane te mobiluara ne nje stil bashkohor dhe te rehatshem.

Aktualisht, ne te do te gjeni te gjitha pajisjet e kuzhines, 5 televizore, kondicioner ne cdo dhome, uje dhe drita 24 h, e shume fasilitete te tjera.

Oborri eshte i gjelberuar e plot peme frutore.

Vila perfshin punime te brendshme dhe te jashtme, cilesore dhe dekorative.

Bodrumi ka te gjitha instalimet e nevojshme elektrike, i pajisur me dritare, te cilat lejojne te hyje drita e diellit.

Zona perreth eshte mjaft e qete dhe e sigurt.

Ne te ndodhen vila dhe banesa te populluar nga te huaj, si dhe ju siguron te gjitha kushtet e nevojshme per te jetuar.

Dokumentacion i rregullt pronesie.

 

Cmimi: 1400 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane.
E sapond
Me Qira 418-61a 1300 €

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane. E sapondertuar, me cilesi ...

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje n
Me Qira 813-18 1300 €

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje nga zonat me te qeta ...

Vila perbehet nga 1 kat bodrum, garazh per 2 makina dhe 3 kate banimi me siperfaqe nga 110 m2 secili
Me Qira 213-14 1300 €

Vila perbehet nga 1 kat bodrum, garazh per 2 makina dhe 3 kate banimi me siperfaqe nga 110 m2 secili.  Ju ofron 2 ...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Mjull-Bathore ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe t
Me Qira 616-14K 1500 €

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Mjull-Bathore ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe te mbushur me ajer ...

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane.
Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tirane
Me Qira 416-46K 1500 €

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe e njohur per ...

Vilë me qira në rezidencen Acacia Hills 2 në Mjull Bathore, Tiranë.

Details:
Me Qira 719-33a 1500 €

Vilë me qira në rezidencen Acacia Hills 2 në Mjull Bathore, Tiranë. Details: • 400 metra ...

Vile me qera ne fshatin Daias komuna e Petreles, vetem 15 min me makine nga qendra e Tiranes
E sapo
Me Qira 518-47a 1500 €

Vile me qera ne fshatin Daias komuna e Petreles, vetem 15 min me makine nga qendra e Tiranes E sapondertuar, me cilesi ...

Vile 3 – kateshe me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.Nje rast mjaft i mire per nje shtepi
Me Qira 414-1b 1500 €

Vile 3 – kateshe me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.Nje rast mjaft i mire per nje shtepi te mbrekullueshme ...