Vile 2 kateshe per shitje ne Long Hill Residence ne Lunder, Tirane

ID TRS-324-3A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 630.000
Sipërfaqe m2 182
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Long Hill Residence, Lunder

Vile per shitje ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres, Long Hill Residence.
Ka nje siperfaqe trualli prej 347 m2 dhe siperfaqe ndertimi 182m2 e cila eshte e ndare ne dy kate.
Kati i pare ofron sallon ndenje, ambient gatimi te vecuar, tualet dhe lavanderi.
Kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe 2 ballkone.
Banesa ka punime te nje cilesie te larte dhe me nje stil modern te cilat konsistojne ne: parket cilesor, sistem ngrohje-ftohje, pajisje hidrosanitare, termoizolim i brendshem, dritare dopioxham, si dhe kuzhinen me te gjitha pajisjet elektroshtepiake te nevojshme.
Te gjitha ambjentet jane te pajisura me dritare te medha, te cilat mundesojne nje ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Kompleksi eshte nje nga me te preferuarit si nga vendasit ashtu edhe nga te huajt, ofron administrim, siguri te larte, ambjente te gjelberta, pishine, bar, restorant, qetesine dhe ajrin e paster.
Ne cmim jane te perfshire 2 poste parkimi.
Vila eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 630.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje prane rruges Agush Gjergjevica ne Tirane.
Siperfaqja totale e baneses eshte 623 m2,
Në Shitje 821-57F 623.000 €

Vile per shitje prane rruges Agush Gjergjevica ne Tirane. Siperfaqja totale e baneses eshte 623 m2, eshte e ndare ne ...

Vile 2 kateshe per shitje ne rezidencen Long Hill ne zonen e Lundres ne Tirane.
Ka nje siperfaqe te
Në Shitje 123-25A 640.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne rezidencen Long Hill ne zonen e Lundres ne Tirane. Ka nje siperfaqe te brendshme prej ...