Vile 2-kateshe per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRS-419-59L)

ID TRS-419-59L
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 130.000 Euro
Sipërfaqe m2 130.30 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Marubi

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Marubi ne Tirane.

Banesa ka siperfaqe trualli prej 130.30 m2 dhe ndertim prej  108.57 m2 te ndare ne dy kate si me poshte:

Ne katin e pare ndodhet salloni bashke me  kuzhinen, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe depo. 

Kati i dyte lidhet me shkalle te jashtme, ka te njejtin organizim por i pa perfunduar akoma.

Vila eshte e rrethuar me mur ne te kater anet e saj duke ju ofruar nje siguri me te larte.

Oborri i saj eshte i mbjelle me peme dhe lule te ndryshme ku ju mund te kaloni nje pasdite te kendshme, gjithashtu ofron mundesi parkimi te nje ose dy makinave.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e populluar.

Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten ju ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.

Toka sebashku me katin e pare te viles jane te pajisura me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 130.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe per shitje prane Televizionit News 24 ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 412 m2
Në Shitje 321-26V 140.000 €

Vile 2-kateshe per shitje prane Televizionit News 24 ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 412 m2 dhe siperfaqe ...

Banese 1-kateshe per shitje ne rrugen Rreze Drite ne Tirane.
Pozicionohet ne krah te rruges kryesor
Në Shitje 618-16a 125.000 €

Banese 1-kateshe per shitje ne rrugen Rreze Drite ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore, ne njesine ...

Vile 2 kateshe per shitje ne nje nga zonat me te praferuara ne Tirane, liqeni thate.

Vila ka nje
Në Shitje 915-46k 120.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne nje nga zonat me te praferuara ne Tirane, liqeni thate. Vila ka nje siperfaqe prej 140 ...

Vile 1-kateshe per shitje prane shkolles Hasan Prishtina ne Tirane.

Shtepia ofron nje siperfaqe t
Në Shitje 319-36T 120.000 €

Vile 1-kateshe per shitje prane shkolles Hasan Prishtina ne Tirane. Shtepia ofron nje siperfaqe totale prej 117 m2 ...