Vile 2-kateshe per shitje prane TEG ne Tirane

ID TRR-821-52A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 520.000
Sipërfaqe m2 290 m2+ 620m2
Dhoma 3
Tualete 4
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile per shitje ne Lunder shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane.
Vila eshte ndertuar vitet e fundit dhe pozicionohet ne nje rezidence te vogel me vila.
Ka nje siperfaqe prej 290 m2 te brendshme dhe 620 m2 pjese e jashtme oborr.
Kati i pare ka sallon te madh, kuzhine te ndare dhe nje dhome qe mund te perdoret per studio ose dhome miqsh dhe nje tualet.
Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi, njera me tualet te perfshire dhe 1 tualet ne pjesen e korridorit.
Ky kat ka dalje ne tarrace, e cila mund te jete funksionale per shume lloj aktivitetesh.
Kati perdhe ka nje hapesire te madhe qe mund te parkojne deri ne 4 makina, nje dhome te vogel teknike dhe nje banjo.
Vila eshte ndertuar me cilesi te larte ndertimi, me parket, termoizolim, panele diellore, ngrohje ftohje qendrore etj.
Oborri eshte i mirembajtur dhe krijon hapesira te ndryshme per kende relaksi.
Ofrohet pjeserisht i mobiluar, kuzhine, ngrohje ftohje.
Prona disponon certificate te rregullt pronesie.
 
Cmimi 520.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje ne rezidences White Houses ne Lunder. E perbere nga 3 kate + bodrum ndahet ne 290 m2
Në Shitje 620-26a 525.000 €

Vile per shitje ne rezidences White Houses ne Lunder. E perbere nga 3 kate + bodrum ndahet ne 290 m2 ndertim dhe 180 m2 ...

Vile 2-kateshe ne shitje pas Bllokut te Ambasadave ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje nga rruget me t
Në Shitje 1113-42 510.000 €

Vile 2-kateshe ne shitje pas Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Vila ndodhet ne nje nga rruget me te njohura te ...