Vile 3 kateshe me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder , Tirane , (TRR-819-18a)

ID TRR-819-18a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3500 Euro
Sipërfaqe m2 319 m2
Dhoma 5
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Long Hill Residence

Vile me qera ne Lunder, pjese e nje kompleksi rezidencial te mirenjohur.

Vila eshte e perbere nga 3 kate me siperfaqe te brendshme 319 m2 , dhe oborr prej 800 m2.

Hapesira e brendshme organizohet ne kati i pare qe ofron: sallon, kuzhine, te vecuar, tualet dhe akses direct ne ballkon.

Kati i dyte 3 dhoma gjumi , verande, 2 tualete.

Ndersa kati 0 jane 2 dhoma gjumi, dhome lavanteri.

Ofrohet pjeserisht e mobiluar.

Sistem qendror ngrohje dhe ftohje ne te gjitha ambientet e viles.

E shtruar e gjitha me parket cilesor.

Oborri eshte i mirembajtur me bar dhe peme te ndryshme.

Ofrohet dhe 2 vende parkimi.

Rezidenca ofron administrim te mire, pishina verore, restorant, bar etj.

 

Cmimi 3500 Euro/muaj (taksa te perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne zonen e Lundres, ne Tirane.

Vil
Me Qira 1118-29a 3550 €

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne zonen e Lundres, ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ...