Vile 3 - kateshe me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-414-1b)

ID TRR-414-1b
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 300 m2 + 900 m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Vile 3 – kateshe me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Nje rast mjaft i mire per nje shtepi te mbrekullueshme alpine ne dalje te Tiranes.

Vila alpine me projekt te ardhur nga Zvicra ndodhet ne zonen e Saukut rreth 500 m pa shkuar ne TEG dhe15 m larg rruges kryesore.
Siperfaqja e pergjithshme e truallit 900 m2, siperfaqja
e pergjithshme nderteses 100 m2 per cdo kat pra ne total 300 m2 ndertim.
 
Kati i pare: kuzhine se bashku me sallonin dhe dhome gjumi me tualet brenda.

Kati i dyte: kuzhine se bashku me sallonin, dhome gjumi, tualet , korridor dhe ballkon me nje pamje te mrekullueshme ne te cilen eshte vendosur dhe nje tavoline me kollut.

Kati i trete: 2 dhoma gjumi me tualete brenda dhe nje dhome pak me te vogel me ballkon.
Vila ka dhe garazhd underground 60 m2 qe mund te mbaj 2 makina dhe te tjera jashte saj.

Vila eshte e mobiluar ne cdo kat dhe cdo dhome te saj duke perfshire te gjitha paisjet elektroshtepiake.

Vila eshte e ndertuar ne vitin 2005 dhe rreth e rrotull saj jane mbjelle peme te ndryshme frutore.

Zona perreth eshte shume e qete dhe plot ajer te paster.

Cmimi 1500 Euro / muaj I diskutueshem

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro.

Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me o
Me Qira 414-3j 1400 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro. Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me oborr te madh te ...

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane. 
Vila pozicionohet n
Me Qira 101-15 1600 €

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane.  Vila pozicionohet ne nje zone te ...

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane.

E sapo
Me Qira 418-61a 1600 €

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane. E sapondertuar, me cilesi ...