Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Saukut ne Tirane , (TRR-318-24a)

ID TRR-318-24a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2500 Euro
Sipërfaqe m2 2000 m2
Dhoma 5
Tualete 4
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Sauk

Vile me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.

Pozicionohet ne nje kodrine me pamje te bukur perpara dhe rrethuar nga vila dhe rezidenca te tjera. 

Me nje siperfaqe te brendshme prej 600 m2 dhe trualli prej 1200 m2 kjo vile ofron te gjitha kushtet per nje jetese te qete dhe te rehatshme.

Hapesira e brendshme perfshin bodrumin  qe ka nje dhome kantine vere, 1 dhome qilar vere, 1 tualet, 1 dhome lavanderi dhe 2 dhoma qe perdoren si magazine.

Kati i pare ose perdhe ka sallon, kuzhine, dhome ngrenje, studio dhe nje tualet. 

Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi , 2 tualete, dhome garderobe e madhe dhe 2 ballkone.

Kati i trete ka 2 dhoma gjumi dhe nje verande te madhe me pamje te bukur perpara. 

Vila ofrohet e mobiluar, me mobilje cilesore dhe te rehatshme.

Sistem qendror per ngrohje dhe ftohje per te gjithe shtepine, dhomat e gjumit te shtruara me parket.

Pjesa e jashtme ofron gjelberim dhe peme te ndryshme , pishine verore, kend relaksi , dhe 3 vende parkimi te mbuluara.

Zona eshte mjaft e preferuar dhe e qete dhe me akses te shpejt ne unazen e madhe te Tiranes dhe per tek qendra tregtare TEG.

 

Cmimi 2500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën