Vile 4 kateshe me qera prane rruges se Dibres, ne Tirane

ID TRR-718-35E
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3500
Sipërfaqe m2 1399.1
Dhoma 7
Tualete 6
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Jepet me qera vile 4 kateshe ne zonen e Medresese, ne Tirane. 

Kati i nendheshem ka nje siperfaqe prej 96.1 m2 dhe ka nje hapesire te pershtatur si qilar me nje hapesire te hapur qe perfshin nje dhome ndjenje, nje dhome gatimi, si edhe nje ambient magazinimi.

Kati 0  ka nje siperfaqe prej 301 m2, me nje hapesire te perbashket soxhorno, dhome ndenje dhe korridor, plus edhe nje hapesire tjeter te perbashket te organizuar ne dhome ndenje dhe ambient gatimi, nje dhome tjeter qe mund te shfrytezohet per arsye te ndryshme, nje studio e vogel, dy tualete dhe ballkon. 

Kati 1 ka nje siperfaqe prej 214 m2 dhe 6 dhoma per qellime te ndryshme, nje dhome per gardarobe, dy tualete dhe nje ballkon. 

Kati 2 ka nje sipefaqe prej 288 m2 dhe kosiderohet si zona relaks sepse ka nje dhome sauna me pishine, nje dhome te kendshme ndenjeje dhe nje dhome te arreduar me stil antic, te dyja me dalje ne terrace, qe eshte nje ambient shume I mire pushimi, dy tualete dhe ballkone perqark. 

Ambientet ne vile pajisen me dritare te medha qe mundesojne nje ndricim te mire, kane te intaluar nje sistem sigurie kamerash, kane nje sistem qendror ngrohje dhe ftohje dhe nje ashensor. 

Garazhi ka hapesire per 3 automjete. 

Vila ofron nje pamje te bukur ne oborr me nje siperfaqe prej 400 m2, nje depo te vogel bashke me nje shtepize me nje siperfaqe prej 100 m2 nje kopesht i bukur me palma, bime te ndryshme dhe nje pishine, te cilat ofrojne nje ambient qetesie. 

Vila eshte e ndertuar ne nje zone te qeta qe ka edhe vila te tjera rreth e rrotull. Pozicioni i nderteses ka dalje te lehte ne rrugen e Dibres, ne rrugen 5 Maji, ne rrugen 5 Deshmoret dhe ne rruge te tjera.

 

Cmimi: 3500 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën