Vile 4 kateshe me qira prane TEG-ut ne Tirane

ID TRR-223-46A
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3000 euro
Sipërfaqe m2 450m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 5
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhaferr Shaba

Vile moderne me qira ne rrugen Xhaferr Shaba, brenda nje kompleksi te njohur shume prane qendres tregtare TEG. 
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 450m2 dhe siperfaqe toke prej 590m2.
Organizohet ne 4 kate si me poshte:
Kati i pare eshte gjysem i nendheshem dhe perfshin garazh te mbyllur dhe nje dhome lavanderie.
Kati i dyte organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Kati i trete ofron 2 dhoma gjumi, njera nga ato matrimoniale e pajisur me garderobe, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Kati i katert organizohet ne 1 dhome gjumi me tualet te vecante, ballkon dhe 2 veranda te mbuluara.
Ofrohet e gjitha e mobiluar me nje stil modern dhe i gjithe ambienti eshte i shtruar me parket druri.
Vila eshte e pajisur me sistem qendror per ngrohje-ftohje.
Dhomat jane te mbushura plote drite, dritaret dopio xham dhe te pajisura me grila elektrike.
Zona eshte e qete, ka nje infrastukture te rregullt dhe te organizuar mjaft mire dhe ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan dhe rrugen e Elbasanit.


Cmimi: 3000 euro/muaj (taksat e perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën