Vile me qera ne fshatin Daias , Komuna Petrele , Tirane (TRR-518-47a)

ID TRR-518-47a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 410 m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Fshati Daias

Vile me qera ne fshatin Daias komuna e Petreles, vetem 15 min me makine nga qendra e Tiranes

E sapondertuar, me cilesi dhe perkujdesje te vecante duke i kushtuar rendesi cdo detaji.

E rrethuar nga nje nature e paster dhe plote gjelberim, me pamje te hapur dhe bukur perpara.

Vila ofron siperfaqe ndertimi 410 m2 dhe siperfaqe toke 1500 m2.

Pjesa e brendshme eshte e ndare ne kati perdhe eshte garazh per makina dhe depo.

Kati i pare eshte salloni i madh, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njera prej te cilave eshte pjese e njeres dhome dhe ballkon.

Kati i dyte ka holl te madh , 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete dhe ballkon.

Ndertimet jane shume cilesore, e shtruar e gjitha me parket, system ngrohje ftohje ciller, oxhak me system ngrohje per shtepine, panele diellore, hidrosanitare cilesore, etj.

Oborri ka te perfshire dhe nje pishine me permasa mesatare dhe pjesa tjeter eshte e gjitha gjelberim. 

Zona eshte e mjaft e qete , vila eshte e pajisur me system kamera, porte te madhe me telekomande etj.

 

Cmimi 1500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro.
Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me obo
Me Qira 414-3j 1400 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro. Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me oborr te madh te ...

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe banimi prej 110 m2
Me Qira 913-24 1400 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe banimi prej 110 m2 ne cdo kat, bodrum ...