Vile nje kateshe ne shitje prane rruges Myslym Keta ne Tirane

ID TRS-723-10R
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 100.000
Sipërfaqe m2 153
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Rexhep Tarja

Shtepi private per shitje ne rrugen Rexhep Tarja, ne zonen e Tufines.

Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 153 m2 te organizuar ne 1 sallon, kuzhine e vecuar, nje korridor i madh, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe verande.

Shtepia eshte ne gjendje te mire, e shtruar me pllaka dhe gjithashtu ka tavane te larta.

Ofrohet e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Oborri ofron vendparkim per deri ne 3 makina.

Zona eshte e qete dhe ka akses te shpejte me rrugen Myslym Keta, rrugen e Dibres, rrugen Aleksander Moisiu, zonen e Kombinatit, zonen e QSUT etj.

Prona disponon certifikate pronesie per 98 m2, ndersa 55 m2 jane ne proces hipotekimi. 

 

Cmimi: 100.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje ne rrugen Gjon Krisli ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiran
Në Shitje 1121-33N 110.000 €

Vile per shitje ne rrugen Gjon Krisli ne Tirane. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiranes, afer rruges ...