Vile2 kateshe me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane

ID TRR-313-10S
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Sipërfaqe m2 250
Dhoma 7
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Vile 2-kateshe me qera, ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

Vila ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ndermjet nje bllok vilash afer ambasades Amerikane per me teper nje  zone shume e qete dhe e sigurte. 

Vila ofron per qera nje siperfaqe prej 250m2 me nje oborr plot peme dhe gjelberim. 

Hapesira organizohet ne dy kate:

Kati pare perfshn 100 m2 me Kuzhine, 3 dhoma dhe tualet. Kati i dyte Kuzhine, 4 dhoma, 2 tualete.

Kjo eshte ajo cka e ben kete vile nje zgjedhje perfekte per perdorim zyrash ose shtepi banimi. 

Kati i dyte i kesaj vile ka nje konstruksion xhamash me nje arkitekture te vecante dhe moderne e cila lejon nje pamje te mrekullueshme. 

Gjithashtu, ne te do te gjeni: abazhuret, perde/grila, frigorifere, soba, lavatrice, dhome gjumi, ambient i kendshem, kondicioner, etj.

 

 

Cmimi 3000 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën