Vile 1-kateshe dhe toke per shitje ne zonen Ndroq-Pinet ne Tirane

ID TRS-721-27V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 180.000 Euro
Sipërfaqe m2 1455 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Ndroq-Pinet

Vile 1-kateshe dhe toke per shitje ne fshatin Ndroq ne Tirane.
Siperfaqja totale e baneses eshte rreth 128 m2 dhe siperfaqja e tokes eshte 1455 m2 e rrethuar me rrjete teli dhe ka porte hekuri.
Shtepia organizohet ne sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe bodrum.
Ofrohet e pamobiluar, e shtruar me parket, dritaret jane me grila, korridori ka hapesire te bollshme, banesa eshte e rrethuar me gardh, ka ambient per BBQ ne oborr, furnizohet me uje ne 24 ore dhe ka garazhe ne pjese e nendheshme me siperfaqe 5 metra me 9 metra.
Ne te djathte te hyrjes se shtepise jane 3 dhomat e gjumit ndersa ne anen e majte jane dy banjo si edhe salloni me kuzhinen.
Ndodhet ne nje zone shume te qete.

Pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 180.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe per shitje prane resortit turistik Teatri Kame ne Pellumbas.

Ka nje siperfaqe trua
Në Shitje 321-3V 185.000 €

Vile 2-kateshe per shitje prane resortit turistik Teatri Kame ne Pellumbas. Ka nje siperfaqe trualli prej 700 m2 dhe ...

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Beniamin Kuta ne Tirane.

Banesa ka siperfaqe toke 247.40 m2 d
Në Shitje 917-32L 170.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Beniamin Kuta ne Tirane. Banesa ka siperfaqe toke 247.40 m2 dhe ndertim ...