Vile 1 kateshe per shitje ne zonen e Kamzes ne Tirane

ID TRS-122-20N
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 100.000
Sipërfaqe m2 134.5
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nazmi Kryeziu

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Nazmi Kryeziu ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 159.60 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 134.5 m2 te organizuar ne nje sallon, tre dhoma gjumi, nje ambient per kuzhine te vecuar, nje tualet dhe korridor.
Ofrohet e pamobiluar.
Objekti eshte shume i pershtatshem per banim dhe zona ku ndodhet eshte mjaft e qete.
Vila gjithashtu ka nje lartesi prej 3 metrash dhe eshte projektuar per te ndertuar edhe kate te tjere.
Ne oborrin e shtepise ka edhe nje pus me uje te pishem.
Ka akses ne rrugen Berisha dhe ne bulevardin Blu etj
E pajisur me certefikate te rregullt pronesie.
 
Cmimi: 100.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje ne rrugen Gjon Krisli ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiran
Në Shitje 1121-33N 110.000 €

Vile per shitje ne rrugen Gjon Krisli ne Tirane. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiranes, afer rruges ...