Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRS-313-27)

ID TRS-313-27
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 490.000 euro
Sipërfaqe m2 310 m2
Dhoma 10
Tualete 4
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Vile 2 kateshe ne shitje pas Ambasades Amerikane ne Tirane.

Trualli perfshin 310 m2, ne nje nga zonat me te njohura dhe te qeta ne Tirane.
Kati i pare i viles ka siperfaqe 220 m2, e shperndare ne 6 dhoma dhe 2 banjo.
Kati i dyte, me siperfaqe 150m2, perfshin 4 dhoma, sallon te madh dhe 2 banjo.
Vila eshte e pajisur me kondicioner ne cdo ambjnet.
Vila momentalisht eshte me qera me organizate te huaj.
Mund te perdoret mjaft mire per biznes, klinike, zyra, fondacione, etj.
Vila disponon dokumentacion te rregullta trualli, dhe ne proces legalizimi per ndertimin.

Cmimi: 490.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 4 kateshe ne shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane.Vila pozicionohet ne lagje te qete, zon
Në Shitje 914-10j 500.000 €

Vile 4 kateshe ne shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane.Vila pozicionohet ne lagje te qete, zone vilash, shume ...